Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak, rüyayı gören kimse için kötü günlerin bittiği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, günahlarından arınacağına delalet edilir. Rüyada kirli çamaşır yıkamak, rüya sahibinin arınma ile daha güzel günlerin geleceğine da tabirdir. Kişi artık problemlerin kaynağının dışarıdan gelen etkenlerden değil de, kendinin yarattığını da farkına varacağına işarettir.

Farklı bir tabire göre rüyada kirli çamaşır yıkamak, rüyayı gören kimse kötü söz anlamına gelir. Rüya sahibinin dedikodulara maruz kaldığını ve bu sebeple hayatının kötü etkilendiği şeklinde yorulur. Bu dedikodulara kulak asmayıp kişi kendi işlerine konsantre olduğu takdirde bunun kendi hayrına olacağına  işarettir. Genel anlamı ile rüyada kirli çamaşır yıkamak rüya sahibi için arınma anlamına tabirdir.

Rüyada Derede Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyada Derede Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyayı gören kimse için rüyada derede kirli çamaşır yıkamak, kişinin yakın çevresinden destek alacağına delalet edilir. Rüya sahibinin bu destek ile zorlu hayatının kolaylaşacağına işarettir. Rüyada derede kirli çamaşır yıkamak, kişinin bekar olması durumunda ise, dostlarıyla beraber bir davete gideceğine delalettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada derede kirli çamaşır yıkamak, kişinin arasının bozuk olduğu biriyle ilişkilerini duzelteceğine işarettir. Uzun yıllardır görüşmediği bu kişi ile kalabalık bir ortamda karşılaşacak ve bu vesile ile aradaki buzların eriyeceğine yorulur. Aynı zamanda rüyada derede kirli çamaşır yıkamak, kişi için olgunluk dolu bir döneme işarettir. Genel anlamı ile rüyada derede kirli çamaşır yıkamak, kişiye barış dostluk ve destek gibi şeyler tabir etmektedir.

Rüyada Başkasının Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyada Makinede Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyayı gören kimse için rüyada makinada kirli çamaşır yıkamak, kolay yoldan elde edilen para anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında kolay yoldan para kazanmak için çeşitli yollara başvuracağına işarettir. Rüya sahibinin rüyada makinada kirli çamaşır yıkamak, aynı zamanda iş arkadaşlarından yada çalışanlarından bir şeyler sakladığı anlamına da gelir. Kişinin gizli kapaklı işler yapması sonucu bunun çevresi tarafından fark edileceğine ve itibarının zedeleneceğine yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada makinada kirli çamaşır yıkamak, rüya sahibinin eşi tarafından bir yalanın yakalanacağına işarettir. Rüya sahibi için aile hayatının artık eskisi gibi olamayacağının güven eksikliği ile sağlıksız bir yaşantı yaşayacağının işareti olarak gösterilir. Rüyada makinada ile kirli çamaşır yıkamak, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için gizli kapaklı işlere delalettir.

Rüyada Başkasının Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyayı gören kimse için, rüyada başkasının kirli çamaşır yıkamak,  bireyin yalanın ortaya çıkmasına işaret edilir. Rüya sahibinin erkek olması durumunda rüyada başkasının kirli çamaşır yıkamak, bir dostu tarafından dolandırılacağına delalet edilir. Rüyada başkasının kirli çamaşır yıkamak, rüya sahibinin kadın olması durumunda ise; hane içinde bu sıkıntıların yaşanacağına yorulur. Rüyada başkasının kirli çamaşır yıkamak, farklı bir tabire göre ise suça ortak olmak anlamına gelir. Rüya sahibinin bu suça şahit olacağına ve bunu herkesten saklayacağına işarettir. Rüyada başkasının kirli çamaşır yıkamak, bireyin çıkarlarının yalan üzerinde kurulu olduğunda kazancının kısa süreli olmasını belirtir.

Rüya hakkındaki yorumum...