Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada Yalan Söylemek rüya sahibinin kötü huylara sahip olduğunu ve yanlış yollara saptığını gösterir. Rüyada yalan söylemek, Rüyayı gören kişinin içten içe kötü niyetli ve nefret dolu bir kimse olduğunu gösterir. Rüyasında yalan söyleyen kişi derhal kendine çeki-düzen vermeli ve hayatını objektif şekilde gözden geçirmelidir.

Rüyada yalan söylemek, rüya sahibinin çok yanlış ve etik olmayan bir davranışta bulunacağına delalet eder. Rüya sahibinin sonrasında bu davranışı için pişman olacağı ancak bunun için artık çok geç olacağı rivayet edilir. Bu davranışın sadece rüyayı gören kişiyi değil, o kişinin ailesini de etkileyeceği ifade edilir. Bazı kaynaklara göre ise rüyada yalan söylemek, rüya sahibinin haksız bir iftiraya uğrayacağı anlamına gelir. Rüyada yalan söylemek genel olarak oldukça kötü bir durumdur ve rüyayı gören kimsenin yanlış yollarda olduğuna işarettir.

Rüyada Yalan Söyleyen Birini Görmek

Rüyada Yalan Söyleyen Birini Görmek

Rüyayı gören kimsenin zor duruma düşeceğini ancak kendini doğru ifade edemeyeceğine işaret eder. Rüyada yalan söyleyen birini görmek, yalan söylemek kadar olmasa da oldukça olumsuz bir durumdur. Çünkü, rüya sahibinin kendini ifade edemediğinden çok daha zor durumlara düşmesiyle sonuçlanacağı rivayet edilir.

Rüyada Size Yalan Söylendiğini Görmek

Rüyada Size Yalan Söylendiğini Görmek

Rüyasında kendine yalan söylendiğini gören kimsenin sosyal hayatında güzel haberler alacağı delalet olunur. Rüyada size yalan söylendiğini görmek, sizin onurlu biri olduğunuzu ancak çevrenizdekilerin size layık olmadığı anlamına gelir. Rüyasında kendine yalan söylendiğini gören biri hayatında başarılı olacak demektir. Rüyasında kendine yalan söylendiğini görenlerin genellikle çevresindekiler tarafından kıskanıldığı ifade edilir. Bazı kaynaklara göre ise bu rüyayı görmüş lan kimseler hayatlarını değiştirecek bir yalan söylemek üzeredirler. Bu rüya onlar için, neden doğruyu söylemek istemeleri gerektiğine dair bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Babaya Yalan Söylemek

Rüyada Kocaya Yalan Söylemek

Rüyada Kocaya Yalan Söylemek, sosyal çevrenizde yer alan insanların gözünde kötü bir konuma düşeceğinizi ifade eder. Rüyada kocaya yalan söylemek tabirine göre kısa süre içerisinde çevrenizdeki insanlar tarafından yaptığınız bir hata yüzünden ayıplanacağınızı ifade eder. Bunun yanı sıra rüyada kocaya yalan söylemek, sevdiğiniz insanları istemeden üzeceğinizin habercisidir.

Rüyada Telefonda Yalan Söylemek

Tüm bunlara ek olarak rüyada telefonda yalan söylemek kısa süre içerisinde kendinize yeni bir arkadaş çevresi kuracağınızı ifade eder. Bu arkadaş çevresinde size karşı kısa süre içerisinde büyük bir önyargı oluşabilir ve çevrenizdeki insanlar size kötü bir gözle bakabilirler. Rüyada telefonda yalan söylemek durumuna göre sosyal çevrenizde meydana gelecek bu değişiklik yüzünden kısa süreliğine kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Kısaca rüyada telefonda yalan söylemek durumu, sevdiğiniz insanlara karşı mahcup olacağınızın göstergesi olarak yorumlanır.

Rüyada Arkadaşa Yalan Söylemek

Rüyada Arkadaşa Yalan Söylemek

Rüyada arkadaşa yalan söylemek, kısa süre içerisinde sosyal çevrenizden geçmişte yapmış olduğunuz bir hata yüzünden dışlanacağınızı ifade eder. Rüyada arkadaşa yalan söylemek durumuna göre itibarınız eski zamanlarda yapmış olduğunuz hatalardan dolayı itibarınızın zedeleneceğini söylemek yanlış olmaz. Tüm bunlara ek olarak rüyada arkadaşa yalan söylemek, samimi olduğunuz arkadaşlarınızın size sırt çevireceğinin göstergesidir. Kısaca rüyada arkadaşa yalan söylemek durumu, yapmamanız gereken davranışlardan dolayı sosyal çevreniz tarafından ayıplanacağızı ifade eder.

Rüyada Babaya Yalan Söylemek

Aile içerisindeki ilişkilerin gerginleşeceğini ifade eden rüyada babaya yalan söylemek ibaresi aynı zamanda babanız ile ilişkilerinizin yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı kötüye gideceğinin habercisidir. Özellikle eğitim hayatınızda ya da profesyonel hayatınızdaki hatalarınız yüzünden ailenizin size olan güveni sarsılabilir. Bu bağlamda rüyada babaya yalan söylemek durumu anne ve babanız üzerinizde yoğun bir baskı kuracağının habercisidir. Kısaca rüyada babaya yalan söylemek durumu belli başlı hatalarınız yüzünden aile içi ilişkilerinizin olumsuz etkileneceğini ifade eder.

Rüya hakkındaki yorumum...