Rüyada Isırgan Otu Görmek

rüyada Isırgan otu

Rüyada Isırgan otu görmek yıllardır yaşanan dertlerin ve sıkıntıların yavaş yavaş son bulacağı manasına gelir. Bahtın açık olması ve bol para kazanarak uzun yıllar böyle yaşanılacağına işarettir. Aynı zamanda kötü huylu kadının peşine düşeceğinize ve bunun sonucu üzüntülü zamanlar geçireceğinize de yorumlanmaktadır.Bazı yorumlarda ise iyi şekilde başladığınız arkadaşlığın aranızda çıkacak sorunlar nedeniyle tatsızlıkla son bulacağına delalet olunur. Etrafınızdaki kişilere dürüst davranmanız yönünde bir uyarı da olabilir.

Rüyada ısırgan görmek, yakın çevresinden birisinin parayı seven hafif ve kötü bir kadın yüzünden kötülük göreceği, geçimini dert etmeyen vurdumduymaz birisi olarak hayatını devam ettireceğine delalettir. Aynı zamanda berekete, kazançlı işlere kapı aralamaya, zorlukların yavaş yavaş aşılarak dertlerine çözüm bulmaya da işarettir. Bazı sorunlar yaşanmasına rağmen aile hayatında iyi günlerin başlamasına da delalet olunur.

Rüyada Isırgan Otu Yemek

İlgili olduğunuz birisinin size güzel duygularla karşılık vermesine işarettir.İş hayatınızda çok çalışıp çabalamanıza rağmen planlarınızdaki bazı aksaklıklar yüzünden istediğiniz başarıyı elde edemeyeceğinize delalet eder.İyi bir şekilde ilerleyen aile hayatınızın sorunlu bir döneme girmesine, ortaklık yaptığınız kişiden kötü haberler almaya delalet eder.Sevdiği ve değer verdiği kişiden bir hainlik göreceğine işaret eder.

ısrıgan otu

Rüyada Isırgan Otu Toplamak

İş hayatında bozulan ve kötüye giden işlerinizin düzeleceğine, aile hayatınıza zarar veren bir dönemden kurtulacağınıza delalet eder. Yeni iş kapıları açılacağına, hayatınızın düzene girerek normalleşeceğine işaret eder.

Rüyada Isırgan Otu Batması

Rüyada ısırgan otunun batması ticaretle uğraşan kişinin işlerinde kısa süreliğine bir daralma olacağına yorulur. Çıkacak sorunlara ve iş hayatındaki bazı düzensiz hallerin yeniden gözden geçirilmesinin faydalı olacağına delalet eder. İşlerine özen gösterip dikkatli olursa yeniden toparlamaya yönelik faydası olacağına işaret eder.

Rüyada Isırgan Otu Satmak

Ticaret hayatında itibarlı biri ile büyük bir husumet yaşayacağınıza yorulur. Ancak bunun sonucunda hayırlı sonuçlar çıkacağına, yeni kapıların açılacağına delalet eder.

pişik ısırgan otu

Rüyada Isırgan Otu Pişirmek

Rüyayı gören kişinin kendisine duygusal yönden yük getiren bir akrabasından kurtulmasına işarettir. İşlerinde güçlü olmaya, işlerindeki getirinin artmasına, maddi zorluklarının sona ermesine yorulur.

 

Rüya hakkındaki yorumum...