Rüyada Işık Görmek

Rüyada Işık Görmek

Rüyada Işık Görmek bu rüya sahibini kişi için gelecekte aydınlık, mutlu, huzurlu, ferah ve de çok güzel günlerin çok uzak olamadığını aksine çok yaklaştığına delalet eder. Rüya sahibinin gelecek günlerde ulaşamaya çalıştığı kurtuluşa sonunda ereceği ve yaşadığı tüm zahmete değecek olduğunu göstermektedir. Rüyada ışık görmek tabirinin diğer yorumlamaları arasında her türlü çekilen acıların sona ermesi her türlü hastalığın son bulup iyileşip iyiden iyiye düzelmesi anlamına gelir.

Rüyada ışık görmek kişinin geçmişte yaşadığı onca olumsuz tecrübelerinden, yaşanan sıkıntılarından, tüm dertlerini kafasından bırakmak suretiyle tamamen uzaklaşacağının gelecekte güzel günlerin artık tadını çıkarmaya başlayacağı manasına gelir. Başka bir rivayete göre ise rüyada ışık görmek kişinin yüce Mevla tarafından kendisine sabır, sakinlik kolaylık ihsan edileceğini işaret eder. Rüyayı gören kişinin Allah yolunda doğru yolun izinden gittiği sürece Mevla’nın hep kendisinden yana olacağının işlerin en zor zamanlarında bile kendisine yardım elini uzatarak onu yaşadığı bu cehenneminden karanlığından çekip alacağının dalaleti olarak söylenebilir.

Rüyada Işık Yaktığını Görmek

Rüyada ışık görmek ve ışık yaktığını gören kişi, o güne kadar isteyip de olmayan her şeye kavuşacağına işarettir. Özellikle kendisi için karlı olan işlere yönelecek. Karşısına kendisi gibi hayırlı insanların çıkacağını işarettir. Helal kazançtan elde edeceği gelir ve mutluluğa ulaşacağına yorumlanır. Başka bir tabirinde ise rüyada ışık yakmak aydınlığa giden yolda önemli adımlar atmak ve ışığa kavuşmak olarak yorumlanır. Bundan sonra güzel ve mutlu günlerin yaşanacağıanlamına gelir.

ışık

Rüyada Işık Kapattığını Görmek

Rüyada ışık kapattığını görmek kişinin ilerleyen günlerde oldukça mutsuz olması ve mutsuzluktan doğan umutsuzluğa kapılması anlamına gelir. Rüyada ışık kapadığını gören kişi, uğraşını verdiği işler konusunda başarısızlıkla sonuçlanacağı çok derin bir üzüntüye düşeceğine dalalettir. Rüyayı gören kişi için çok derin hayal kırıklıkları içinde geçecek günlere işarettir.

Rüyada Işık Topu Görmek

Rüyada ışık topu görmek Allah’ın tüm hükümlerine uymaya, huzuru bulmaya ve rahata kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören kişininşefaatle Allah’ın rahmetini görmesine tabir edilir. Huzura kavuştuktan sonra kendisi için doğru kişilerle tanışmaya ve çok hayırlı işlere imza atacağına yorulur.

isik-2

Rüyada Gece Vakti Işık Görmek

Rüyada gecenin bir vaktinde ışık gören kişi sıkıntılı olan durumlarından çabucak kurtulacağına işarettir. Hasta işe şifa bulmasına, borçluysa borçlarının kapanmasına delalettir. Suçlu ise aklanmasına, eğer kısırsa çocuk sahibi olacağına işaret ettiği kabul edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...