Rüyada Istakoz Görmek

Rüyada Istakoz Görmek

Rüyada Istakoz Görmek rüyacı kişinin, yıllar boyunca birtürlü gülmeyen kötü talihinin artık ona güleceğine, şansının artık açılacağına işaret olur. Yeni hayatında daha rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Planlanan işler için gereken sermaye tutarının bulunmasına yorulur. Hayatı boyunca hep yarım bırakılan hayallerin gerçekleştirilmesine,uğruna yıllardır çaba sarf edilen bütün dileklerin olmasına ve uzun zamandır beklenen şansın sonunda gülmesine dalalet eder. Bu aynı zamanda, yaşanan onlarca sorunların ardından gelen yeni şansı ardından her şeyin yoluna gireceğine, zenginlik için kapılarının sonuna kadar açılacağına yorumlanır. Genelde ıstakoz görmek şansın gülmesiyle aşk hayatının da yoluna gireceğinin hayat anlamına her şeyin hayra gireceği yorumlanır.

Rüyada Istakoz Görmek Ve Yemek

Rüyada ıstakoz görmek ve ıstakoz yemeği görmek ve yemek kimsenin kendisine olan kendisine olan güveninin yükselmesine sebep olacaktır. Pratik zekası sayesinde girdiği her işte aldığı büyük başarılar alacağına iş hayatında bu sayede çok yükseleceğine delalet eder. Bununla birlikte yükseldiği dönem boyunca elde edilen gelir sayesinde kazanılan malın mülkün tüm kapılarınaçılacağına dalalet edilir. Aynı zamanda özgüvenin büyümesiyle birlikte aşk hayatında çok önemli adımlar atabileceğine işarettir.

ıstakoz

Rüyada Istakoz ve Karides Görmek

Rüyada hem ıstakoz hem de karides gören kişi  ıstakozdan dolayı özgüveni artmasına delalet olsa da karides görmenin etkisiyle bu özgüvenin çevredeki kendisini çekemeyenler yakınları tarafından yapılacak ihanete uğrayacağına yorumlanır. Aynı zamanda aldatmacaya tanık olacaktır. Aralarında süre gelen sorunların daha artacağının ve rüya sahibinin bunlardan dolayı oldukça üzüleceğine yorulur.

Rüyada Istakoz Ve Karides Yediğini Görmek

Rüyada ıstakoz ayrıca karides yediğini gören kişinin başına gelecek aldatma olayından dolayı oldukça üzülmesine delalet eder. Kendisine yaşadıkları sırasında kendisine yapılan büyük haksızlıklardan dolayı yeniden içine kapanmasına yorulur. İnsanlara mesafeli davranacağına, bu güne kadar onu ayakta tutan kurduğu hayallerin bir birsuya düşmesine işaret eder. Rüyada deniz ürünlerinden ıstakoz veya karides yiyen kişinin bu yakınlarda servet veya mirasla ilgili olaylar yaşayacağına ve olayların sonucunda çok yakın dostlarından biriyle çok ciddi bir tartışma yaşayacağına işaret eder.

karides

Rüyada ıstakoz görmek ve karides yediğini görmek tabirinin diğer yorumu ise rüyayı gören kişinin yıllardır özlemini çektiği çok uzun soluklu olabilecektir. Yeni dostluklara yelken açacağının belirtisi olarak kabul edilmektedir. Istakoz sevgilisi olan kişilerin sevdikleri ile daha sık buluşacaklarına işarettir. Buluşmalar sonucunda daha önceden yaşadıkları sorunlardan kurtulma yollarını bulacaklarına dalalet etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...