Rüyada incir Bahçesi Görmek

Rüyada incir Bahçesi Görmek

Rüyada incir Bahçesi Görmek her daim iyiye yorulan rüyanız hayırlı kısmetlerin kısa süre içinde kapınız dayanacağına alamet eder. Şans bereket rızık ve kısmet olarak ifade edilen incir bahçesi görmek ömrünüzün geri kalan kısmında rahat bir yaşam süreceğiniz şeklinde ifade edilir. Rüyada incir bahçesi içerisinde gezdiğini görmek hayalini bile kurarken çok zor olarak nitelendirdiğiniz düşünüzün gerçekleşmesi için önünüze çekilen setlerin teker teker kalkacağına fırsatlarınızın artacağına dalalet etmektedir. Rüyada incir bahçesinde koştuğunu görmek yine hayırlı sayılır.

Rüyada incir bahçesi görmek kendinizi hedefe kitlenmiş olan biten hiçbir şeyle ilgilenmemeniz başarıya ulaşmanızda ki en önemli etkendir. İncir bahçesi görmek bakımsız ise yaşantınızın zor olduğuna fakat Allah’a şükür edip halinizden şikâyetçi olmadığınız şeklinde tabir edilir. Bakımlı bahçe ise genel olarak iyi yorumlanır. Rüyada incir bahçesinde çürümüş incir hatta kurtlanmış incir görmek yine kısmet ile tabir edilir. Sizi çekemeyen haset eden kıskanan komşu ya da gizli düşman şeklinde de ifade edilir. Bu düşman başarılı olmayacak hep içinden kıskanarak kin güderek hayatınızın bir köşesinde kalacaktır.

Rüyada incir Bahçesi Görmek Satın Almak

Rüyada incir Bahçesi Görmek Satın Almak

Rüyada incir bahçesi görmek satın almak malınızın artacağı bolluk ve bereket dolu hayatınız olacağına alamettir. Maddi anlamda yükünüzün hafifleyeceği borçlarınızın büyük bir kısmını ödeyip rahata ereceğiniz günlerin yakın olduğunu vurgulamaktadır. Rüyada incir bahçesi görmek satın almak hiç beklenmedik anda beklemediğiniz kişiden göreceğiniz iyilik sayesinde büyük hatalar yapmanıza engel olacaktır.

Rüyada incir bahçesi görmek satın almak görülen incir bahçesi içinde bir incir ağacına çıkıp incir koparmak veyahut yaprağını koparmak ise sıkıntılı günlere keder dolu anılarınız olacağını vurgulamaktadır. Başınıza gelecek musibetten alacağınız ders ile yolunuza daha sağlam adımlar atacağınıza hedefinize belki biraz daha uzun zaman sürecek fakat başarılı şekilde ulaşacağınız şeklinde ifade edilir. Genel olarak hayırlı sayılan rüyada incir ağacı görmek bahtınızın güzelliği ile tabir edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...