Rüyada İncir Görmek

Rüyada İncir

Rüyada incir görmek helal yollardan kazanılan paraya ve rızka işaret eder. Bunun yanı sıra, elde edilen nimetin bolluğuna, aile içerisinde yaşanacak güzel şeylerin vesilesiyle huzur duymaya işarettir. Yakın akraba ve arkadaşlar ile geçirilecek güzel günlere, kişinin yaptığı işlerden sağladığı bol kazanç sayesinde rahat yaşam sürmeye işarettir.

Rüyada İncir Yemek

Sağlıkla ilgili olarak kişinin kendisine iyi bakması ile hastalık sahibi olmayacağına, iş hayatı ile ilgili olarak ise yapılan işlerin meyvesini vereceği ve bol kazançlar elde edileceği anlamına gelir. Bazen de sosyal yaşantıda kendisine fayda sağlayacak insanlarla karşılaşmak hatta bu insanlardan biriyle hayırlı bir evlilik yapmak anlamında da yorumlanmaktadır.

Rüyada İncir Koparıp Yemek

Bu rüya kişinin çeşitli zorluklar ve sıkıntılar yaşayarak kazanacağı büyük servete işarettir. Zamanında yaşadığı yoksulluğun ardından çalışıp, kazanacağı paralarla huzura ereceğine, aile hayatında veya sosyal yaşantısında itibar gören birisi haline geleceğine işarettir. İhtiyaca muhtaç insanlara da destek olarak geçmişte yaşadığı kötü anıları unutmayacağına da delalettir.

Rüyada İncir Kurusu Görmek

Devlet işlerinde önemli işler yaparak yükseleceğine, eline aldığı her işi başarıyla yaparak güzel ve hayırlı kazançlar sağlayacağına işarettir. Duygusal sıkıntılar yaşadığı birisinden yakasını kurtaracağına, her konuda güçlü ve kendisine güvenilen birisi olacağına da işaret eder. Problemsiz, huzurlu bir hayata da işaret etmektedir.

incir kurusu

Rüyada İncir Reçeli Yapmak

İşlediği günahın farkında olan kişi için tövbe edeceğine ve günahlarının temizleneceğine işarettir. Maddi olarak ise kendisine gelir getirecek bir vasıta veya mülk sahibi olacağına, iş yaşantısında güzel işler yapacağına işaret eder. Bazı tabircilere göre ise her hangi acı verici bir durumla karşılaşmaya veya bir haber duymaya delalet etmektedir.

Rüyada İncir Fidanı Dikmek

Genel olarak hayatında şansın yanında olacağına, belli bir kuvvete sahip olup, çevresinde itibar göreceğine delalet eder. Yaptığı güzel işler sayesinde hak edilmiş, helal kazanca ulaşmaya, amaçlanan hedeflerin zaman içerisinde meyvesini vererek gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada İncir Satın Almak

Belirli zorluklarla mücadele ederek hak edilen kazanca, bu kazanç ile mal veya mülk sahibi olunacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise, iş hayatında kendisine zulüm gösteren bir idareciye, akrabalar arasında art niyetli birinden kötülük görmeye delalet etmektedir.

Rüyada İncir Aşermek

Bu rüyayı gören kişinin yaşantısından mutlu olduğu anlamına gelir. Bunun yanı sıra kendisinin veya eşinin bol kazançlı bir iş yapacağına ve bu kazançtan elde edilen paranın hayırlı bir işte kullanılacağına işarettir. Rüyayı görenin bolluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...