Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada Ağaç

Rüyada ağaç görmek bekar olanlar için yakın zamanda gerçekleşecek bir evliliğe, çoluk çocuğa karışmaya delalet eder. Ayrıca ağacı yeşil olarak görmenin bu evliliğin hayırlı ve huzurlu uzun ömürlü bir evlilik olacağına işaret etmektedir. İşsiz olanlar için yeni bir iş kapısının açılmasına veya işinde başarıya ulaşılmasına delalet eder.

Ağaç görmek bazı konularda hayırlı kararlar verileceğinin bir işaretidir. Öğrenci olanlar için eğitimlerinin tamamlanmasına ve aldıkları bu eğitimle ilgili işlerde çalışmaya başlamalarına ve bu işlerde başarılı olacaklarına yorumlanır. Görülen ağacın cinsine ve yapısına göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Meyve ağacı görmek maneviyatınızın yükselmesine, yeni bilgiler edineceğiniz ilim eğitimine işaret eder. Evinizin bereketinin hayırlı şekilde artacağına, meyveleri toplamak ise yakın zamanda yüksek gelire kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Görülen zeytin ağacı diğer türlere göre farklı ve daha özel kabul edilerek yorumlanmaktadır. İş hayatınızda yükselişe, gelirinizin artmasına, zeytin ağacı dikmek ise yaşadığınız sorunlardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Meyvesiz Ağaç Görmek

Geleceğinizle ilgili kaygılar yaşamanızdan dolayı harcamalarınızda sıkı önlemler alacağınıza, ağacın üzerinde uzandığınızı görmek çok sayıda çocuk sahibi olmanıza işaret eder. Aynı zamanda korkularınızdan emin olmanıza işaret etmektedir.

meyvesiz ağaç

Rüyada Ağaca Çıktığını Görmek

Rüyada ağaca tırmandığınızı görmeniz ilim sahibi birinden yardım alarak ilimde yükselmeye delalet etmektedir. Sizinde isteğinizle bu kişiden yüksek fayda göreceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağacı kesmek bazı sorunlarla karşılaşacağınızı ve bu sorunların canınızı epeyce sıkacağına delalet eder. Ayrıca bir ağacı kökünden kestiğinizi gördüyseniz bir kişiyi makamından edeceğiniz anlamına gelmektedir.

Ağaç Kesmek

Rüyada Ağaç Dikmek

Ağaç dikmek makamınızın artacağına, itibarınızın ve mevkiinizin yükseleceğine işaret etmektedir. Farklı bir yorum olarak da ağaç dikmek çocuk sahibi olacağınıza yorumlanabilmektedir. Evlatlarınızın sayısı diktiğiniz ağaç sayısı ile de ifade edilmektedir.

Rüyada Yaprakları Dökülmüş Ağaç Görmek

Yaprakları dökülmüş ağaç gelirinizin azalacağına ve fakirlik çekeceğinize işaret etmektedir. Baharın bitip sonbaharın gelmesi bu dönemde yaprakları dökülürken görmek büyük kayıplara uğrayacağınız manasına gelmektedir. Ayrıca yakın akrabalardan birinin ölüm haberini almaya da işaret ettiği şekilde yorumlanmaktadır. Ağacın yapraklarının kurumuş olması ancak dökülmemesi kısa süreli parasal sıkıntıya işaret etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...