Rüyada Gelin Yatağı Yapmak

Rüyada Gelin Yatağı Yapmak

Rüyada Gelin Yatağı Yapmal kişiye şans ve bereket getirecektir.  Rüyada gelin yatağı yapmak şans bereket gibi iyi şeylere yorulmasının yanında evlilik, kısmetinin açılması için hayırlara vesiledir. Rüyada gelin yatağı yapmak kişi eğer bekar ise evleneceğine delalettir. Rüyada bir gelin yatağı yapmak beyaz objeler çoğunlukta ise rüyayı gören kişin karşısına çok hayırlı, helal süt emmiş biri çıkacaktır. Kişi eğer evliyse eşi çok temiz, dindar biri olup evine çok bağlıdır.

Rüyada gelin yatağı yapmak uzun ömürlü hayırlı bir yaşam sürmeye bunun yanında edepli, huzurlu bir yuvası olacağına yorulur. Rüyada gelin yatağı yapmak mal mülk bereketlenmesine hatta hizmetçi ve zevcelerinin olacağına yorulur. Rüyada bir gelin yatağı yapmak bir nevi gelecek neslinin çokluğuna soyunun boy boy uzamasına, hayırlı bir nesil yetişmesine alamettir. Kişi gördüğü rüya ile evli ise eşine değil ise çıkacak kısmetine çok iyi davranacak, bunun karşısında da soyu çoğalacak huzur ve mutluluk bulacaktır. Rüyada gelin yatağı yapmak ailenin saadet  temelleri çok sağlam olacak ve huzurlu bir ömür beraber geçirilecek.

Rüyada Gelin Yatağı Görmek ve Yatağı Kirletmek

Rüyada Gelin Yatağı Yapmak ve Yatağı Kirletmek

Pek güzel bir rüya sayılmaz. Rüyada bir gelin yatağı yapmak ve yatağı kirletmek gören kişi ailesinde huzursuzluk çıkaracak ve en mahrem sayılan saygı duyulması gereken yeri kirletmesi yanlışa düşüleceğinin habercisidir. Rüyada gelin yatağı yapmak ve yatağı kirletmek gören kişinin rüyasında yatağı kim kirlettiyse ihanet eden o olacaktır. Yani yatağı kirleten kişi erkek ise hanımını aldatacaktır yada yatağı kirli olduğu görünmüşse eşi tarafından bir ziyana uğratılacaktır.

Rüyada Gelin Yatağı Görmek ve Taşımak

Rüyada Gelin Yatağı Görmek ve Taşımak

İçinde yatak olan her rüya aileyi, eşi temsil ediyor. Rüyada gelin ile yatağı görmek ve taşımak gören kişide ailesel problemler olacaktır. Rüyada eğer yatak odadan çıkarmadan taşıdığını gördüyse aile içi çok huzursuzluk ve kavga çıkacaktır. Uzağa taşımak ise çok daha ciddi problemlerin olacağı dikkat edilmezse ailenin dağılacağı belkide boşanılacağı anlamına gelmektedir. Rüyada gelin yatağı görmek ve taşımak yeni bir aile kurmak anlamına da gelir. Gelin görmek rüya sahibinin çok dikkatli olup sevdiklerine sahip çıkması için hayırlı bir uyarıdır.

Rüya hakkındaki yorumum...