Rüyada Gazeteci Görmek

Rüyada Gazeteci

Rüyada Gazeteci Görmek kişinin tüm çevresiyle elinden geldiği kadar alakadar olmaya çalıştığını, özellikle de ülkesini tüm gündemini çok iyi takip ettiğini, kendisinin gelişmesine yardımcı olan genel kültür konularına daha hakim olması gerektiğinin ya da daha meraklı olmasına alamet etmesi gerektiğine işaret eder. Diğer bir yandan da kişinin yakınları tarafından düzenlenen ve etrafından olup biten dedikodulara işaret eder.

Yalan dolandan oluşan haberlere ve aslı astarı belli olmayan sözleri işiteceğine işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Bir diğer yorumda ise kişinin bildiklerinden taviz vermeden, kendi doğrularından şaşmayan, aile büyüklerinin öğrettiklerinden de sapmayan bir kimse olması gerektiği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, tabiri caizse en doğru yolun kendi bildiği yol olduğunu bilen ve sonuna kadar savunan kişi olarak tasvir edilir.

gazeteci

Rüyada Ünlü Bir Gazeteci Olmak

Rüyasında kendisini ünlü bir gazeteci olarak gören kişi kendi mesleğinde çok daha başarılı olacağını bunun sayesinde herkes tarafından özellikle arkadaşları tarafından takdir alan ve böyle tanınan bir kişi olacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisini rüyayı gören kişiyi örnek almak isteyen ve aynı onun gibi mesleğinde büyük yol almak isteyen insanların olduğuna delalet eder.

Rüyada Birden Fazla Gazeteci Görmek

Rüyasında gazetecileri görmek rüyayı gören kişinin sosyal alanda daha da aktif bir kişi haline geleceğine. Elinden geldiğince çevresindeki problemlerle alakadar olduğunu gerçeklere seyirci kalmadığına işarettir.  Olup biten her şeyin farkında olarak yaşacağına dair işaret kabul edilir.

gazeteci

Rüyada Gazeteci Muhabir Görmek

Rüyasında gazeteci muhabirinin kendisini gören kişinin çirkin veya güzel yadasahici veyahut sahici olmayan sözleri olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişininzaman zaman sinirlenmesine. Mutsuz olmasına ve üzülmesine sebep olacak bazı zamanlarda ise tam tersi durumlar da sevinmesine. Rahatlamasına, şifa bulmasına, ağız tadına ve de çok güzel keyfe kavuşmasına sebep olacak olaylarla karşılaşacağına da işaret eder.

Rüyada Başkasının Muhabir Olduğunu Görmek

Rüyasında başkasının muhabir olduğunu gören kişinin bundan yaşadıkları meydana gelen olumlu veya olumsuz olaylardan çıkaracağı dersleri etrafındaki kişilerle paylaştığına işaret eder. Dostlarına tavsiyelerde bulunması gerektiğine. Ve kendilerinin telkin edilmekten çok mutluluk duyacağına rivayet edilir. Öte yandan rüya sahibinin de kabul ettiği kendi doğrularının haricinde başka görüşlere çok sıcak bakmadığına işaret olarak yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...