Rüyada Garnizon Görmek

rüyada garnizon

Rüyada garnizon görmek şehrin savunulması amacıyla oluşturulmuş askeri birlikler bütünüdür, bu birliklerin mevzilendiği yere denir. Şayet kişi rüyasında garnizon gördüyse bu, iyilik güzellik, selamete çıkma, refah düzeyinin yükselmesi, güven duygusu, cennetlik olma, düzen, temizlik anlamlarına gelir. Böyle bir rüyayı gören kişi hayatını, o an içinde bulunduğu şartları, hayatındaki kişileri ve çevresinde dost bellediklerini tek tek gözden geçirmelidir. Hayatında yeniden bir düzenlemeye gitmeli, gereksiz kişileri, gereksiz alışkanlıkları ve gereksiz davranışları hayatından çıkarmalıdır.

Evli kişi için rüyada garnizon görmek karısına ya da kocasına, çocuklarına çok otoriter davranmakta olduğu anlamına da gelebilir. Böyle bir durumda kişi rüyayı bir uyaran, ikaz veren olarak görüp kendini dizginlemeli, kırıcı davranışları ile sevdiklerini, en değer verdiklerini kendinden uzaklaştırmaktan vazgeçmelidir.

Rüyada Askeri Garnizon Olduğunu Görmek

Başarı, tuttuğunu koparma, dirlik ve düzen içinde geçen iş hayatı olarak tabir edilir. Güzel başlangıçlar anlamına geldiği bazı tabirciler tarafından yorumlanmaktadır. Bunun yanı sıra topluma faydalı yatırımlar, helal yoldan para kazanma, helal olan rızkını gerekirse taştan çıkarıp yine de aç kalmama, sırtının yere gelmemesi, yenilmez olma anlamları da bulunduğu söylenmektedir.

Rüya sahibinin birlikte iş yapacağı, birlikte yolculuk yapacağı kişilere dikkat etmesi, bu kişileri iyice araştırması tavsiye edilir. İş ya da eğitim alanında hayırlı ve uğurlu haber olarak da tabir edilebilecek bu rüya, ince düşünce, empati, anlayış, iyi ve etkin iletişim de demektir.

garnizon

Rüyada Garnizon Komutanı Olduğunu Görmek

Kişinin ilgilendiği işin başına geçmesine, sorumluluğu tam üstlenmesine işarettir. Kişi olumsuz bir durum içerisinde ise içinde bulunduğu duruma düşmesine sebep olan faktörleri iyice analiz etmek gerekmektedir. Bu konuma düşmüş olmasında üzerine düşen sorumluluğu alacaktır. Kişi olumlu bir durum içinde iseyse sorumlu davranarak zamanında hakkını yediği kişiler var ise bu kişilere haklarını vereceği işarettir. Hakkaniyetli ve anlayışlı olacağı, bunu da bir mantık silsilesi ve düzen içerisinde yapacağı tabir edilir.

Mevki ve rütbe sahibi olmaya da yorulan rüyada garnizon komutanı olduğunu görmek kişinin itibarının artacağının göstergesi sayılabilir. Rüya sahibi girdiği her ortamda sözü dinlenen bir kişi olacak ya da lider ruhlu bir evlat sahibi olacak anlamına gelmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...