Rüyada Fırça Görmek

Rüyada Fırça

Rüyada Fırça Görmek ister iş hayatınız olsun ister özel yaşantınız attığınız yanlış adımlar yanlış kararların ceremesini çekeceğinize dalalet etmektedir. Bu yanlış kararlar sizi zarara uğratacak burnunuzun dikine gitmiş olmanın bedelini yılların birikimini kaybederek göreceksiniz. Bazen de önceden plan program yapılmış konuşulup kararlaştırılan konunun yarım bırakılması ile sonuca ulaşmadığına tez zamanda bu konuyu tekrar gündeme getirip peşinden gideceğiniz şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Diş Fırçası Görmek

Görülen rüya hayırlı günlerin çok yakında geleceğine hayallerinizin gerçek olacağına dalalettir. Bir başka anlamı ise üzerinize atılan iftiralardan aklanacağınıza kendinizi ispat edeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Amirden Fırça Yemek

Yapmış olduğunuz hatanın her ne kadar bedelini ödemiş olsanız da hala başınıza kakılan bir durum yaşayacağınıza hatanızın farkına varacağınıza tekrar aynı şeyleri yaşamamak için tavırlarınıza özen göstermenize alamet eder. Yaşayacağınız tüm polemiklere karşı sağlam bir duvar örüp kimse ile gereksiz münakaşaya girmemelisiniz.

Müdürden Amirden Fırça Yemek

Rüyada Tuvalet Fırçası Görmek

Hane ve aile içerisinde ki bir kimseyi ifade eden bu rüya ev içerisinde yaşanacak bazı tatsızlıkları ve problemleri vurgulamaktadır. Yapmış olduğunuz işte alın teri dökerek hayatınızı idame ettirmeniz harama bulaşmamanız konusunda uyarıcı bir mesajda vermektedir.

Rüyada Halı Fırçası Görmek

Geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize darda kalıp muhannete muhtaç olmayacağınıza alamet eder. Ömrünüz boyunca mutlu mesut hayat süreceğinize helal kazanç ile iş kurup zengin bir kimse olacağınıza işarettir.

Rüyada Babadan Fırça Görmek

Aile içerisinde yaşanan tüm tatsızlıkların sona ereceğine sürekli sorun çıkartan bireylerden birinin hatasının farkına varıp yanlışı düzelteceğine ve hane içerisine huzursuzluğun girmeyeceğine dalalet eder.

Rüyada Başbakandan Fırça Yemek

Her anlamda kendinize çeki düzen verip yaşadığınız tüm olumsuzlukları alt edeceğinizi ifade etmektedir. Yapmış olduğunuz hatalardan ders çıkartacağınıza ve yanlış yola bir daha yönelmeyeceğiniz şeklide tabir edilir.

Boya Fırçası Badana Fırça

Rüyada Boya Badana Fırçası Görmek

Çok az birikim ile çektiğiniz tüm sıkıntıların son bulacağı iş kuracağınıza ve ardından hiç sıkıntı çekemeden rahat bir yaşam süreceğinize alamet etmektedir. Küçük yatırım ile girdiğiniz işte sizin bile tahmin etmediğiniz kadar büyük işler başaracağınıza da yorulmaktadır.

Rüyada Makyaj Fırçası Görmek

İş hayatınızda yüksek mevkie sahip olacağınıza kıdem olarak yükseleceğinize rütbenizin artacağına işaret eder. Sevilen ve sayılan bir kişilik olduğunuz için bu durum mesleğinizde de yükselişe geçeceğiniz şeklinde ifade edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...