Rüyada Eşine Bağırmak

Rüyada Eşine Bağırmak

Rüyada Eşine Bağırmak düş sahibi ile eşi arasındaki sorunların gün geçtikçe artıp dayanılmaz bir hal alabileceğine delalettir. Yıllar içerisinde biriken sorunların son noktasına geleceğine taraflardan birinin artık mevcut durum karşısında patlayacağına işarettir.

Patlamanın ve sonu gelmeyen tartışmaların neticesinde düş sahibi ile eşi arasındaki evliliğin sonlanabileceğine rivayettir. Ancak iki taraftan birisinin alttan alıp evliliği kurtarmaya çalışması ile boşanma yoluna gidilmeyeceği yorumu getirilebilir. Rüyada eşine bağırmak rüyayı gören kişi eğer erkek ise eşi üzerinde hâkimiyet kurmaya çalıştığına yorulur. Eşinin özgürlükçü ruhu sebebiyle buna izin vermediğine delalet olur. Mevcut sebepten dolayı da ikilinin arasının açılabileceğinin işaretçisidir. Rüyada eşine bağırmak, eğer rüyası sahibi kadın ise eşinin baskılarından çok sıkıldığına ve mevcut durumdan kurtulabilmek için destek arayışı içerisinde olduğuna delalettir.

Rüyada Eşine Önce Bağırmak Sonra Sarılmak

Rüyada eşine bağırmak tabirinde olduğu gibi rüyada eşine önce bağırmak sonra sarılmak rüya sahibi ile eşi arasındaki sorunların yakın zaman içerisinde birer birer masaya oturtulacağına tabir olunur. Kendi düşüncelerini anlatan ikilinin arasında tartışmaların yaşanabileceğine işaret eder. Rüyada Eşine Bağırmak ve sonrasında her şeyin tatlıya bağlanacağına ve bütün sorunların çözüleceğine delalettir. Bunun yanı sıra düş sahibi ile eşinin arasında büyük bir aşk olduğuna aşkın flört dönemlerinden beri hiç azalmadığına işaret eder.

Rüyada eşine önce bağırmak sonra sarılmak birbirlerini bu kadar seven çiftin ufak tefek sorunlar yaşasalar dahi yaşamlarının mutluluk içerisinde geçeceğine delalet eder. Hep mutluluk içerisinde olacak olan bu çiftin, yaşamın karşısına çıkardığı sorunları el ele verip hepsini yeneceklerine delalet eder. Bu dünyada birbirlerine destek oldukları sürece kimsenin onlara zarar veremeyeceğini düşündüklerine işarettir. Bu evli çiftin yaşlılık dönemlerinde de bu aşkı ilk günkü gibi yaşayacaklarına ve yaşlandıktan sonra çiftlerden birisi vefat ettiğinde diğerinin de kısa süre içerisinde büyük aşkını takip edeceğine inanılır.

Rüya hakkındaki yorumum...