Rüyada Çelik Kapı Görmek

Rüyada Çelik Kapı Görmek

Rüyada Çelik Kapı Görmek, rüyayı gören kimse için uyumlu anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hayat arkadaşı ile samimi huzurlu günler yaşayacağına delalet edilir. Rüyada çelik kapı görmek kötü, kavgalı ve krizli günlerin geride kaldığını gösterir. Artık güzel ve ılımlı bir dönem yaşayacağına dair kesin bir işarettir.

Farklı bir tabire göre rüyada çelik kapı görmek rüyayı gören kimse için somut gelişmeler yaşayacağına ve bu gelişmelerin onu içsel anlamda ferahlatacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bekar ise evlenme teklifi alacağına eğer evli ise evliliğinin yeniden doğuşu olacağına ikinci baharını yaşayacağına yorulur. Rüyayı gören kişi için rüyada çelik kapı görmek dostane ve iyi niyetli yardımlar alacağını belirtir. Sorunlu zamanlarda verilen iyi niyetli desteklerin sıcak bir ilgiye dönüşeceğini delalet eder.

Rüyada Kitli Çelik Kapı Görmek

Rüyada Kitli Çelik Kapı Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kitli çelik kapı görmek kişinin kısa süre içerisinde sıkıntılarından kurtulacağına delalet edilir. Rüya sahibinin çektiği sıkıntılar sonucunda belirli zihinsel rahatlamaya erişeceğine ve bu sayede iç huzura kavuşacağına işarettir. Rüyada kitli çelik kapı görmek etrafında ki görülen nesnelerle birlikte yorumlanır kitli çelik kapının üzerinde anahtar görmek yeni bir mülk alacağına delalettir. Rüya sahibi alacağı yardımlar sayesinde derin bir nefes alacaktır. Farklı bir tabire göre ise rüyada kitli çelik kapı görmek kişinin yakın zaman içerisinde çok istediği fakat bir türlü alamadığı eşyalar için artık önünün açıldığının belirtisidir.  Uzun yıllardır beklediği müjdeli haberin yolda olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada kitli çelik kapı görmek kişi için tazelenme dönemine işarettir. Genel anlamı ile rüyada kitli çelik kapı görmek kişinin sıkıntılı döneminin son bulacağını belirtir.

Rüyada Açık Çelik Kapı Görmek

Rüyada Açık Çelik Kapı Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada açık çelik kapı görmek kaybolmak anlamına gelir. Rüya sahibinin ilişki hayatında verdiği yanlış kararlar yüzünden kayıplar yaşayacağına ve zor bir döneme gireceğinin işaretidir.Rüya sahibinin rüyada açık çelik kapı önünde herhangi bir sevdiğini görürse onunla büyük bir tartışma yaşayacağı anlamına da gelir. Kişinin kayıp ile hayata olan heyecanının da kaybolacağına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada açık çelik kapı görmek rüya sahibinin evli ise eşiyle boşanma aşamasına geleceğine işarettir. Rüya sahibi için aldığı yanlış kararlar ile eşi tarafından dışlanacağının da işareti olarak gösterilir. Rüyada açık çelik kapı görmek genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için hatalarının üst üste geldiği döneme işaret eder.
Rüyada Çelik Kapı Taktığını Görmek

Rüyada Çelik Kapı Taktığını Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada çelik kapı taktığını görmek  sevdiklerini  aşırı ilgiden boğduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin evli olması durumunda rüyada çelik kapı taktığını görmek çocuklarını yoğun ilgi ile kendinden uzaklaştırdığına delalet edilir. Rüyada çelik kapı taktığını görmek rüya sahibinin bekar olması durumunda ise kendisine olan aşırı ilgiden dolayı yalnız kalacağına yorulur. Rüyada çelik kapı taktığını görmek farklı bir tabire göre ise korumacılık anlamına gelir. Rüya sahibinin gereksiz korumacılıkları yüzünden yalnız kalacağına işarettir.Rüyada çelik kapı taktığını görmek iş hayatında işlerden daha çok işverenlerle ilişkisini yüksek tutmaya çalıştığından diğer iş arkadaşları tarafından sevilmediğini gösterir.

Rüya hakkındaki yorumum...