Rüyada Çizme Görmek

rüyada çizme

Rüyada çizme görmek kişinin istediklerine ve hayallerine kavuşacağına, her dileğinin gerçekleşeceğine, karşısına çıkan engelleri kolaylıkla aşabileceğine yorumlanır. Bazı yorumcular tarafından gemici veya kiracıya da yorumlandığı olmuştur. Rüyayı bu şekilde gördüyseniz yolculuğa çıkacaksınız demektir, gördüğünüz normal düz ve sade ise evin hanımına, uzun ise rütbe ve mevki sahibi olacağınıza, devlet memurluğuna veya rütbeye erişeceğinize dalalet eder. Rüyanızda giydiğinizi görmeniz çalışılan işte başarıya ulaşacağınıza veya kısa yolculuk yapacağınıza delalettir. Gerçekte işleri rast gitmeyen kişinin şansının dönmesine ve işlerinin yolunda gideceğine delalet eder. Rüyada görülenin siyah renkli olması hayra, sarı renk hasta olunacağına ve kahverengi renk ise hayatınızda bazı sıkıntılarla karşılaşma olasılığınıza delalet eder.

çizme

Rüyada Çizme Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibi kimse rüyasında satın aldığını görmüşse, kişi ticaretle uğraşan birisi ise yeni işlere yatırım yaparak işlerini büyüteceğine bu büyüme sonucu tercih itibarının artacağına ve insanların kendisine saygı duymaya başlayacağına dalalet eder. Normal insanlar için zenginliğe ve makam sahibi olmaya, rütbesinin yükselmesine tabir edilir.

Rüyada Çizmesini Kaybetmek

Rüyada severek giydiğiniz ancak ansızın kaybettiğinizi görmeniz işlerinizin tersine döneceğine, tüm olumsuzlukların o sizi bulacağına, hayatınızın zorlaşacağına işaret etmektedir. Bunlar sağlık sorunları, aile içi sorunlar veya maddi sorunlar olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyasında Çizmesini Çıkarmak

Rüyanızda ayağınızdan çıkardığınızı görmeniz pişmanlığa, geri çevirdiğiniz bir şey için pişman olup çok üzüleceğinize işaret eder.

Rüyasında Çizme Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin yaşadığı zorlukların biterek hayatının güzelleşip refah günlerine kavuşacağına, maddi sorunlarını aşacağına işaret eder.Başkasının ayağına giydiğini görmeniz sevgilinizi başkasının alacağı manasına da gelmektedir. Aynı zamanda iş için kısa yolculuğa gidileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Kısa Çizme Görmek

Rüyanızda gördüğünüzün kısa olması veya bot görmeniz şansınızın iyi yönde döneceğine, bereket ve bolluğa, kısmete, sağlığa işaret eder. Hayatınızın düzene gireceği ve huzurlu hayat geçireceğiniz şeklinde yorumlandığı da görülür.

Rüyada Çizme Hediye Etmek

Hediye edilen kişinin hayırlı işler yapacağına, karşılaştığı maddi zorluktan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Eski Çizme Görmek

Rüyanızda eski şekilde gördüyseniz hastalanacak ve hastalığınızın uzun süreceğine, bu hastalık yüzünden sıkıntılı günler geçireceğinize işaret etmektedir. Kişinin rüyasında eski ve yıpranmış şekilde görmesi kişinin yorgun olmasına ve aşırı yorgunluktan hastalanmasına delalet etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...