Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi kişinin ailesiyle ve akrabalarıyla kıskanılacak bir hayatı olduğuna işarettir. Rüyada evli kadının gelinlik giymesi örnek bir aile olduklarına ve her zaman kıskanıldıklarına delalet olur. Rüyada evli kadının gelinlik giymesi kişinin yakın zaman içerisinde iş hayatında da güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Bu gelişmeler sonucunda maaş ve mevkisinde yükselmeler olacağına ve yeni iş teklifleri alacağına işarettir.

Farklı bir tabire göre rüyada evli kadının gelinlik giymesi rüyayı gören kimse için yakın zaman içerisinde alacağı üzücü bir habere de işaret eder. Bu üzücü haberler onun hayatında belirli bir süre bozukluklar olmasına neden olacaktır. Ayrıca rüya sahibinin tüm hayatı boyunca huzurlu, güzel, mutlu yaşamı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Evli Kadının Siyah Gelinlik Giymesi

Rüyada Evli Kadının Siyah Gelinlik Giymesi

Rüyayı gören kişi için yakın zamanda tehlikeye işaret edilir. Bu tehlikenin ciddi boyutlarda olabileceğine ve hayati tehlike yaratabilecek sonuçlar doğuracağına yorulur. Rüyada evli kadının siyah gelinlik giymesi rüya sahibi için sıkıntılı, zorlu , kafasını yoracağı döneme gireceğine işarettir. Bu dönemde kişini gerek ailesi gerekse sosyal yaşamının zarar göreceğine de tabirdir. Farklı bir tabire göre ise rüya sahibinin dikkatli, her zaman temkinli davranan karakter olduğuna delalet olur.

Rüyada Evli Kadının Mavi Gelinlik Giymesi

Rüyada Evli Kadının Mavi Gelinlik Giymesi

Rüyayı gören kişi için dinine bütün insan olduğuna işarettir. Rüyada evli kadının mavi gelinlik giymesi allah katında sevilen ve makbul bir kul olacağına işarettir. Ayrıca yardımsever ve hayır sever olması ona çok sevap kazandırdığına da işarettir. Farklı bir tabire göre rüyada evli kadının mavi gelinlik giymesi manevi huzur sayesinde hayatının güzel geçeceğine, kafasına hiçbir şeyi takmayan insan olduğuna işarettir. Genel anlamı ile rüyada evli kadının mavi gelinlik giymesi hak yolunda hükümlülüklerini yerine getiren biri olduğuna işarettir.

Rüya hakkındaki yorumum...