Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada Basketbol Oynamak

Rüyada Basketbol Oynamak rüya sahibinin rüyada basketbol oynamak tabiri eğer atışları isabetli oluyorsa başarıya işarettir. Rüyada basketbol oynamak kişinin potaya yükselişinin gerçek hayattaki yükselişine, başarıya ulaşmasına, insanlar tarafından takdir edilmesine işaret edilir.

Rüyada basketbol oynamak rüya sahibinin etrafı kalabalık ise gerçekte de etrafında iyi insanlar olacağına ve birbirlerine karşı paylaşımcı, yardım sever olacaklarına tabir olur. Rüyada basketbol oynamak genel olarak iyi arkadaşlar edinmeye, bu arkadaşlar ile iyi bir ilişki kurup geçineceğine, uzun sürecek arkadaşlıklara delalet eder.

Rüyada Basketbol Oynamak ve Düşmek

Rüyada Basketbol Oynamak ve Düşmek

Kişinin rüyada basketbol oynarken düşmesi sorunsuz, başarılı giden iş hayatında sekteye uğrayacağına yorulur. Bazı zorluklar ile karşılacağınıza tabir olur. Rüyada basketbol oynamak ve düşmek çekilen sıkıntıların zorlu olacağına işarettir. Kısa sürede atlatılıp kurtulunacağına delalet eder.

Rüyada Basketbol Topu ile Oynamak

Rüya sahibi basketbol topu ile oynaması gelecekte iyi bir servete, mala sahip olacağına işarettir. Rüyada basketbol topu ile oynamak alın teri ile kazanılmış helal ama yüklü bir mala yorulur. Ayrıca basketbol topu kişinin etrafında olabilecek dedikoducu bir kadına da işarettir. Rüyada basketbol topu ile oynayan kişi topu elinden kaçırıyor ise gerçek hayatta da işinden ya da yatırımlarından bir miktar kayıplar yaşayabileceğine tabir edilir. Ayrıca rüyada basketbol topu ile oynamak rüya sahibinin çalışkan, işinin hakkıyla yaptığına, hedeflerine ulaşmak için çok çabaladığına tabir edilir.

Rüyada Basketbol Topu ile Oynamak

Rüyada Farklı Oyun Oynamak

Kişinin rüyada oyun oynamak tabiri yaşam sevinci, mutluluk, güzel zamanlara işarettir. Rüyada farklı oyun oynamak rüya sahibinin vakit geçireceği yeni arkadaşlıklar edineceğine, birlikte uzun yolculuklara çıkacaklarına ve birçok yeni hikaye edineceğine tabirdir. Genel olarak rüyada oyun oynamak rüya sahibinin etrafındaki iyi arkadaşlarının artacağına işarettir.

Rüya hakkındaki yorumum...