Rüyada Eğlence Görmek

Rüyada Eğlence

Rüyada eğlence görmek rüyayı gören kimsenin boş işlere çok vakit harcamasına yorulmaktadır bu rüya. Bazen hülyalara ve boş hayallere daldığını, asla erişemeyeceği şeyler için kendisini boşu boşuna heveslendirdiğini de anlatır. Ayrıca bu durum engellenmez ise rüya sahibi ileride çok fazla üzülebilir çünkü beklenti içine girip hayalleri boş çıkar ve depresyonda bulabilir kendisini.

Rüyada Eğlence Parkı Görmek

Eğlence parkı, rüyada görüldüğünde bir nevi ahireti unutup dünyalık meselelere kafa yormak, yanlış insanlardan yanlış konularda medet ummak demektir. Bu durum, kişiyi sonunda çok üzebilir. Uyarı niteliğindeki rüyada eğlence parkı görmek, kişinin artık aklını başına alması gerektiğini ve düşüncesiz hareketlerine bir son vermesinin gerekliliğini vurgular.

Rüyada Eğlence Mekanı Görmek

Rüyayı gören kimse, kendisi için uygunsuz olan, kendini olumlu yöne götürmeyecek olan ortamlara girebilir. Kendisi için pek de hayırlı olmayan, hatta belli etmeseler de kendisine karşı düşmanca ve kıskanç hisler içinde olan kişiler ile vakit geçirebilir. Bu durumlara dikkat edilmeli, rüya sahibi çevresindeki kişileri çok iyi gözlemlemeli ve kendisini başı boşluğa, aklı bir karış havada olmaya iten, kendisini kıskanan ve çekemeyen insanlardan uzaklaşmalıdır.

eğlence

Rüyada Eğlence Merkezi Görmek

Her kim ki bu rüyayı görür, bu demektir ki artık ayakları yere basan kararlar alma zamanıdır, aklını başına devşirme zamanıdır. Artık güvenilmez ve sonu olmayan hareketlere bir dur denmelidir.

Rüyada Eğlence Treni Görmek

Rüya sahibinin düşüncesiz, bir yere varmayan hareketlerinin uzunca bir süre daha devam edeceğine işarettir. Kişinin artık doğru insanlara güvenmesi, olmadık vefa sahibi olmayan kişilerden yardım dilenmemesi gerektiğine işarettir.

eğlence parkı

Rüyada Çalgılı Eğlence Görmek

Çalgı, üzülmek ağlamak anlamındadır. Çalgılı eğlence de kişinin aklı bir karış havada olması sebebiyle yanlış kararlar verip bunun sonucu olarak çok gözyaşı dökmesi olarak tabir edilir.

Rüyada İçkili Eğlence Görmek

Vaktinizi, enerjinizi, hayatınızı size fayda sağlamayacak olan boş işlerde heba ettiğinizi, bir yerlere gelmiş ya da büyük paralar kazanmış bile olsanız bunların yanlış yollardan kazanıldığını gösterir. Bu rüyayı yol gösterici ve ikaz verici olarak algılamak gerekir, ayrıca buna göre düzgün kararlar alarak artık makul, dengeli, mantıklı, düşünceli kararlara ve bu kararların getireceği hayata dönmek gerekir.

Rüya hakkındaki yorumum...