Rüyada Odun Görmek

Rüyada Odun

Rüyada Odun Görmek rüyada görülen odun güç, kudret sahibi olunacağına işaret eder. Ancak rüya sahibinin bu güç ve kudret ile birlikte pamuk gibi bir yüreğe de sahip olduğuna delalet eder. Bunun aksini söyleyen ya da düşünen insanların düşü gören kişiyi tam anlamıyla tanımadıkları kanısına varılabilir.

Rüyada Odun Toplamak

Düşü gören kişinin gerçekleştirdiği plan ve projelerin, yaptığı iyilik ve sevapların karşılığı birer birer alacağına delalettir. İyi kalpli, insanların yardımına koşan rüyacının, yaptığı iyilikler sayesinde dara düştüğü anda yardımına koşacak çok fazla insan olduğunun işaretçisidir.

Rüyada Odun Taşımak

Rüya sahibinin helal lokma yiyebilmek için dişini tırnağına takıp çalışacağına işaret eder. İnancı ne olursa olsun boğazından haram lokma geçirmemek için elinden geleni yapan rüya sahibinin çabalarının karşılığını yaşamı boyunca olumlu şekilde alacağı anlamına gelir.

Eşek İle Odun Taşımak

Rüyada Odun Kömür Görmek

Rüyacının fakir insanların her an yardımına koşacağı, onların her türlü ihtiyacını karşılamak için uğraşacağı ve yaşamı boyunca birçok sevap işleyeceği anlamlarına gelir. Rüya sahibinin güzel yürekli bir insan olduğunun kanıtıdır.

Rüyada Odun Ateşi Görmek

Yapılan haksızlıklar ve hileler karşısında rüya sahibinin sakin kalamadığının işaretidir. Her daim mazlumun masumun yanında, zalimin karşısında olan rüyacı kişinin kudretini ve gücünü bu yönde kullanacağına delalet eder. Sert bir karakteri olan düş sahibinin karşısında bütün zalimlerin tir tir titreyip kötülük yapmadan öncen iki kez düşüneceğinin habercisidir.

Rüyada Odun Yandığını Görmek

Düşü gören kişinin bir sonraki tatilinde doğa ile iç içe olacak bir şekilde kamp kurup huzuru bulacağına işaret eder. Tek başına veya yanına sadece sevdiği bir kişiyi alarak insanlardan uzaklaşacak olan rüyacının huzuru burada yakalama olasılığı yüksektir.

Odun Yanması

Rüyada Odun Motoru Görmek

Düş sahibinin hayatının bir döneminde fabrikada çalışacağına veya fabrika sahibi olacağına işaret eder. Fabrikada çalışmak ve sahip olmak arasında çok büyük bir uçurum olduğu düşünülse de yeterli emek ve kendini adamışlık ile başarılmayacak hiçbir şey olmadığı unutulmamalıdır.

Rüyada Meşe Odunu Toplamak

Uzun ömrü ile bilinen meşe ağacının düş sahibinin ömrünü temsil ettiği söylenebilir. Uzun ömürlü olan düş sahibinin sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıkları yüzünden bir bir dalları dökülmekte ve ömründen ömür gitmektedir şeklinde yorum getirilebilir. Düşü gören kişinin ileride yaptığı bu hataların farkına varıp birer birer hatalarını düzeltmeye çalışmasına, yeniden ömrünü uzatmak için uğraşmasına rivayet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...