Rüyada Krem Görmek

Rüyada Krem

Rüyada Krem Görmek yakın çevrenin veya akrabaların destek ve yardımı sayesinde zor durumdan kurtulmaya, sıkıntıların üstesinden gelmeye, huzura kavuşmaya işarettir. Ayrıca insanlara faydası olacak işler yapmak, hayır işlemek, zor durumdaki insanlara akıl vermek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Krem Kutusu Görmek

Rüyayı gören kişinin kısa süre içinde içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşacağına, kurtulmak için kendine çare arayacağına işarettir. Kişinin krem kutusunu görüp alması istediği desteği yakın zamanda bulup dertlerinden kurtulacağına işarettir. Kutuyu görmesi ancak ulaşamaması, istediği desteği bulacak ancak kişiye faydası olmayacak anlamına gelir.

Krem Kutusu

Rüyada Tüy Dökücü Krem Sürmek

Rüya sahibinin yakın çevresinden kimseye akıl vereceğine, doğru yolu göstereceğine ancak o kişinin dinlemeyeceğine ve başına kötü işler açacağına işarettir. Rüya sahibi sağlıklı ise ciddi bir hastalığa yakalanacak demektir.

Rüyada Memeye Krem Sürmek

Sıkıntı içinde kalan kişinin işlerini yoluna sokmak için yeni çareler arayacağı ve istediği desteği bulacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi alacağı destek ve yardımlar sayesinde sorunların üstesinden gelecek demektir. Ayrıca kişinin kazancında gözle görülür bir artışa, hane içinde bereketli yaşamaya delalet eder. Bebek sahibi olmak isteyen evli kişiler içinse isteğinin yakın zamanda gerçekleşeceği anlamına gelir.

Memeye Krem Sürmek

Rüyada Kulağa Krem Sürmek

Rüyacının kısa zaman içinde kötü haber alacağına bu kötü habere çok şaşıracağına ve bu haberden zarar göreceğine işarettir. Aynı zamanda kişinin göreceği zarardan kurtulması için çevresinden yardım göreceğine, destek alarak büyük bir yara almadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Nemlendirici Krem Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı zor zamanlarda çevresinden ve sevdiklerinden destek göreceğine, yardımları sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, huzura erişeceğine işaret eder. Bazı durumlarda ise insanlara faydası dokunan işler yapmaya, insanların saygısını kazanmaya delalettir.

Rüyada Tıraş Kremi Görmek

İnsanlara yardımcı olan, hayırlı işler yapan, faydalı kimse ile tanışmak ve o kimseden yardım görmek şeklinde yorumlanır. Bazı durumlarda rüya sahibinin ummadığı anda kötü durumla karşılaşacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, beklenmeyen kötü bir sürpriz yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Yaraya Krem Sürmek

Rüya sahibinin içinden çıkamadığı zor bir durumda olduğuna ancak yakın çevresinin desteği sayesinde dertlerinden kurtulacağına işaret eder. Kişi, kısa sürede alacağı yardım sayesinde huzura erecek, itibar kazanacak veya borçlarından kurtulacak demektir.Rüyayı gören kişi hasta ise kısa sürede şifa bulup iyileşecek demektir.

Rüya hakkındaki yorumum...