Rüyada Kara Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüyada Kara Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüyada Kara Çarşaf Giydiğini Görmek, rüyayı gören kimse için kafasına taktığı çok fazla düşünce olduğu ve bir şeylere karar vermekte zorlandığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bu düşünceli dönemin ardından huzura ulaşacağına delalet edilir. Rüyada kara çarşaf giydiğini görmek rüya sahibinin iş hayatında vermesi gereken bazı kararlarda ikilemde kaldığına tabirdir. Aynı zamanda rüya sahibinin karar verirken kendinden emin olmamasına yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada kara çarşaf giydiğini görmek rüyayı gören kimse için beklenmedik bir taşınma anlamına gelir. Rüya sahibinin bu taşınma işini istemeden yapacağına yorulur. Fakat bu yeni ev ve çevrenin ona çok iyi geleceğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada kara çarşaf giydiğini görmek rüya sahibi için kararsızlığa ve beklenmeyen kararlara tabir edilir.

Rüyada Kara Çarşaf Giydiğini Görmek ve Korkmak

Rüyada Kara Çarşaf Giydiğini Görmek ve Korkmak

Rüyayı gören kimse için rüyada kara çarşaf giymek ve korkmak rüya sahibinin çok sevineceği bir habere delalet edilir. Rüya sahibinin bu haberi aldıktan sonra dökeceği mutluluk gözyaşlarına işarettir. Rüyada kara çarşaf giymek ve korkmak kişinin bekar olması durumunda başvurduğu ve haber beklediği bir işten gelecek hayırlı habere delalettir. Rüya sahibini alacağı bu haberle çalışma hayatına büyük bir azimle sarılacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada kara çarşaf giymek ve korkmak kişinin arkadaşlarına zaman ayırması gerektiğine işarettir.Ayrıca rüya sahibinin arkadaşlarının ona ihtiyaç duyabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada kara çarşaf giymek ve korkmak rüya sahibinin sevilmeye ihtiyaç duyduğuna işarettir. Genel anlamı ile rüyada kara çarşaf giymek ve korkmak müjdeli haberlere,içine kapanık bir döneme tabir etmektedir.

Rüyada Kara Çarşaf Giydiğini Görmek ve Ağlamak

Rüyayı gören kimse için rüyada kara çarşaf giydiğini görmek ve ağlamak kişinin etrafında güvenilmez insanlar olduğu anlamına gelir. Rüyada kara çarşaf giydiğini görmek ve ağlamak rüya sahibinin arkadaş çevresini değiştirmesi gerektiğine delalet eder.Rüyada kara çarşaf giydiğini görmek ve ağlamak gören rüya sahibinin aynı zamanda sevdiği arkadaşları tarafından kırılacağı anlamına da gelir. Kişinin bu dönemde bu kimselerden uzaklaşmaması gerektiğine yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada kara çarşaf giydiğini görmek ve ağlamak kişinin yaşadığı kötü bir olaydan sonra toparlanamamasına işarettir. Rüyada kara çarşaf giydiğini görmek ve ağlamak gören rüya sahibinin çok huzursuz ve umutsuz bir dönemde olduğuna işarettir.

Rüyada Yırtık Kara Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüyada Yırtık Kara Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada yırtık kara çarşaf giydiğini görmek kişinin yakın çevresinden alacağı bir ölüm haberine işaret edilir. Rüya sahibinin kadın olması durumunda ise zamanında onu üzen birinden alacağı intikama delalet edilir. Rüyada yırtık kara çarşaf giydiğini görmek rüya sahibinin evli olması durumunda ise çifte gelecek kötü bir habere yorulur.Rüyada yırtık kara çarşaf giydiğini görmek rüya sahibi erkek ise bir haksızlık karşısında mertçe direneceğine yorulur.Farklı bir tabire göre ise rüyada yırtık kara çarşaf giydiğini görmek rüya sahibinin çıkacağı bir yolculuğuna delalet eder.Rüya sahibinin bu seyahatte tanışacağı bir kimse ile hayat boyu sürdüreceği bir dostluk kuracağına yorulur.Genel anlamda rüyada yırtık kara çarşaf giydiğini görmek kötü haberlere ve seyahate işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...