Rüyada Kedi Çişi Görmek

Rüyada Kedi Çişi Görmek

Rüyada Kedi Çişi Görmek sizi rahatsız edecek bir gelişme ile yüzleşmek zorunda kalacağınızı ifade eder. Rüyada kedi çişi görmek durumu iğrenç bir olay yaşayacağınıza delalet eder ve bu yaşayacağınız olay yüzünden ciddi oranda midenizin bulanacağını ifade eder. Rüyada kedi çişi görmek tabiri doğrultusunda uğursuzluk gibi durumlarla da yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu uğursuzluklar özellikle sosyal çevrenizde size karşı olumsuz duygular besleyen insanlardan kaynaklanan bir durum olabilir.

Tüm bunların yanı sıra rüyada kedi çişi görmek size karşı garezi olan bir insanın çirkin girişimlerde bulunacağına delalet eder. Rüyada kedi çişi görmek tabiri doğrultusunda bu insan size büyü yapabilir ve sizin için kötü temennilerde bulunabilir. Kısaca rüyada kedi çişi görmek durumu, uğursuzluk ve şanssızlık gibi durumların habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Kokan Kedi Çişi Görmek

Rüyada Kokan Kedi Çişi Görmek

Rüyada kokan kedi çişi görmek, aile içerisindeki bolluk ve bereketin başkalarının nazarına geleceğini ifade eder. Rüyada kokan kedi çişi görmek tabiri doğrultusunda özellikle akrabalarınız ya da komşularınız aile yaşantınızdaki samimi ve varlıklık ortama göz koyabilir. Onların gözünden dolayı kısa süre içerisinde aile ortamındaki samimi atmosfere nazar değebilir. Tüm bunların yanı sıra rüyada kokan kedi çişi görmek durumu, yakın bir dostunuz ile alakalı rahatsız edici bir gerçeği öğreneceğinizi ifade eder. Arkadaşınızın bu gerçeğinin su yüzüne çıkmasıyla birlikte bu kişiyle alakalı düşünceleriniz değişebilir ve bu insanı hayatınızdan kalıcı olarak çıkartabilirsiniz.

Rüyada Pis Kedi Çişi Görmek

Rüyada Pis Kedi Çişi Görmek

Rüyada pis kedi çişi görmek yakın çevrenizdeki insanlarla olan samimiyetinize nazar değeceğini ifade eder. Rüyada pis kedi çişi görmek tabiri doğrultusunda rahatsız edici bir takım durumlara maruz kalabilir ve çevrenizdeki insanlarla küsmek zorunda kalabilirsiniz. Yine aynı şekilde rüyada pis kedi çişi görmek durumu, kısa süre içerisinde hayatınızdan sevdiğiniz bir insanı kalıcı olarak çıkarmak zorunda kalacağınıza delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...