Rüyada Kabus Görmek

Rüyada Kabus

Rüyada kabus görmek rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan ve dost zannettiği insanların aslında kendisini sevmeyen, çekemeyen hatta bir işte başarılı olmasını istemeyen insanların arasında kaldığına işaret eder. Bu kişiler iş hayatında, sosyal hayatında hatta ailesinde bile bulunabileceğinden her hangi güzel bir şey yapmaya çalışmasından rahatsızlık duyacaklarına ve engellemeye çalışacaklarına işarettir.

Rüyada Devamlı Kabus Görmek

Rüyayı gören kişi için sıkıntıların artmasına, çevresinde bulunan art niyetini gizleyen kişilerin fazlalaşmasına işarettir. İş hayatında başarılarının engelleneceği, sosyal yaşantısında dost görünen birinden ihanet göreceği anlamında da yorumlanmaktadır. Bazı tabircilere göre maddi sıkıntıların artmasına da delalet etmektedir.

Rüyada Her Gün Kabus Görmek

Kişinin her gün kabus görmesi genellikle kafasına taktığı ve korku duyduğu bir şeylerin başına geleceğine, tanıdığı birinden ihanet görerek hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Sağlıkla ilgili bir problem yaşanacağına ve bu problemin kolay geçmeyeceği anlamında yorumlanabilir. Bazen de maddi sıkıntıların devam edeceğine, geçiminin kolay olmayacağına işaret eder.

kabus

Rüyada Sık Sık Kabus Görmek

Çok fazla düşman zihniyetine sahip insanla karşılaşılacağına işaret eder. Düşman zihniyetli kişilerin rüyayı gören kişinin yakasını bırakmayacağına ve onun mutsuzluğu için ellerinden geleni yapacağına da işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise çevresinde bulunan art niyetli insanlara karşı başarı kazanarak, onların yenilgiye uğramalarına delalet eder.

Rüyada Rüya İçinde Kabus Gördüğünü Görmek

Kişinin kendi korkularıyla yüzleşeceği, bu korkulara karşı önlem alacağı anlamında yorumlanır. Çevresinde bulunan art niyetli insanların farkına vararak, onlara karşı önlem almasına veya onları hayatından çıkartmasına ve bundan sonraki hayatında anlaşabileceği insanlarla birlikte olacağına delalet eder.

Rüyada Kabus Etkisinde Kaldığını Görmek

Rüyada kabus görüp etkisinde kalmak kişinin yaşadığı korkutucu bir olaydan veya gördüğü bir ihanetten dolayı ruhsal çöküntü yaşamasına ve bu hadiseyi unutamamasına işaret eder. Ailede, iş hayatında veya sosyal yaşantısında kendisine yakın birinden kötülük görmeye ve bundan dolayı üzüntülü bir duruma düşmeye işarettir. Bazı tabircilere göre ise yaşadığı sıkıntılı durumlardan, kendi çabasıyla kurtulmaya, feraha ermeye delalet eder.

Rüyada Kardeşinin Kabus Gördüğünü Görmek

Olumlu veya olumsuz tabirleri olan bir rüyadır. Olumlu olarak maddi veya manevi sıkıntı veren bir kimseden kurtulmaya, kazancı yüksek işlere girerken, kendisine zararı dokunacak kişileri fark ederek önlem almaya işaret eder. Olumsuz olarak ise, kişinin başkaları tarafından yayılan bir yalan yüzünden kardeşinle veya kardeşin kadar yakın bulduğun biriyle arasının bozulacağına delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...