Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada Kötü Haber Almak

Rüyada Kötü Haber Almak, rüyayı gören kimse için endişeli bir döneme gireceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bu dönemde ailesinden destek görmeye ihtiyacı olacağına delalet edilir. Rüyada kötü haber almak rüya sahibinin korkularından dolayı hayatı yaşayamadığına tabirdir. Aynı zamanda rüya sahibinin etrafındaki insanları fark etmeden bunalttığına yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada kötü haber almak rüyayı gören kimse için tam tersi yorumlanır ve müjdeye işaret edilir. Rüya sahibinin alacağı bu müjde ile çok sevineceğine yorulur.Aynı zamanda rüya sahibinin bu müjdeyi aile içinden alacağına işarettir. Genel anlamı ile rüyada kötü haber almak rüya sahibi için endişeye ve müjdeye tabir edilir.

Rüyada Telefonda Kötü Haber Almak

Rüyada Telefonda Kötü Haber Almak

Rüyayı gören kimse için rüyada telefonda kötü haber almak rüya sahibinin istemeden yakın çevresinden birini üzeceğine delalet edilir. Rüya sahibinin bu dönemde davranışlarına dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Rüyada telefonda kötü haber almak kişi evli ise hakkında yapılan yersiz dedikodulara delalettir. Rüya sahibini bu dedikoduları öğreneceğine ve yapan kimselere karşı hakkını savunacağına işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada telefonda kötü haber almak uzak çevreden bir hasta haberi almaya işarettir.Ayrıca rüya sahibinin bu kişinin ailesinden biriyle dargın olduğu anlamına da gelir. Aynı zamanda rüyada telefonda kötü haber almak rüya sahibinin etrafındakilere karşı ilgisiz olduğuna işarettir. Genel anlamı ile rüyada telefonda kötü haber almak dedikoduya ve istenmeden yapılan kırıcı davranışlara tabir etmektedir.

Rüyada Arkadaştan Kötü Haber Almak

Rüyada Arkadaştan Kötü Haber Almak

Rüyayı gören kimse için rüyada arkadaştan kötü haber almak kişinin eğitim hayatında erişeceği bir başarı anlamına gelir. Rüyada arkadaştan kötü haber almak rüya sahibinin eğitim hayatında hedeflediği seviyeye ulaşacağına delalet eder.Rüya sahibinin rüyada arkadaştan kötü haber almak gören aynı zamanda kişinin çok arzu ettiği bir şeye veda etmesi anlamına da gelir. Kişinin bu arzudan vazgeçmesinin ona hayır ve mutluluk getireceğine yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada arkadaştan kötü haber almak kişinin yaşayacağı eğitici bir deneyime işarettir. Rüyada arkadaştan kötü haber almak gören rüya sahibinin yeniliklere ve sürprizlere açık olduğu bir dönemde olduğuna işarettir. Genel anlamda rüyada arkadaştan kötü haber almak eğitim hayatında başarıya ve yeni deneyimlere delalettir.

Rüyada Ölmüş Birinden Kötü Haber Almak

Rüyada Ölmüş Birinden Kötü Haber Almak

Rüyayı gören kimse için rüyada ölmüş birinden kötü haber almak kişinin hayal ettiği bir olayın aynen gerçekleşeceğine işaret edilir. Rüya sahibinin kadın olması durumunda ise yakın çevresindeki bir erkek tarafından korunup kollandığına delalet edilir. Rüyada ölmüş birinden kötü haber almak rüya sahibinin evli olması durumunda haneye gelecek yeni bir eşyaya yorulur. Rüyada ölmüş birinden kötü haber almak farklı bir tabire göre rüya sahibinin haberi aldığı ölmüş kişiye karşı duyduğu vicdan azabı anlamına gelir. Rüyada ölmüş birinden kötü haber almak rüya sahibi ölmüş kişiyi yaşarken kırdığını düşünmesine işaret eder.Farklı bir tabire göre ise ölmüş birinden kötü haber almak rüya sahibinin uzun zamandır görmediği bir dostuna kavuşacağına delalet eder.Rüya sahibinin  dostuyla uzun uzun dertleşeceğine ve rahatlayacağına yorulur.Genel anlamda rüyada ölmüş birinden kötü haber almak muradın gerçekleşmesine ve kavuşmaya işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...