Rüyada Yüzük Görmek

rüyada yüzük

Rüyada Yüzük Görmek genel olarak iyiye işarettir. Hayırlı nasiplere evlilik yollarının açılmasına hayırlı evlatlara işarettir. Mücevher kadar değerli görmek kadınlar için büyük ve şatafatlı evlilik teklifi alacağına erkekler için güzel ve değerli evlilik  teklifi edecek duruma geleceğine evli kimseler için ise evliliklerinin tazelenip heyecanın artacağına yorulur. Aynı zamanda plansız kazanılan paranın sayesinde ev arsa gibi gayrimenkul sahibi olacağına işarettir.

Rüyada Yüzük Atmak

Rüyada yüzük atmak evlenecek kimselerin bu rüyayı görmesi işlerin pekte hayırlı gitmeyeceğine işarettir. Bu kişilerin önü görünmez engellerin büyük sorun haline gelmesi an meselesidir. Kişilerin soğuk kanlılıklarını koruyarak karşılıklı saygıyı sevgiyi elden bırakmaması gerekmektedir.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada yüzük görmek takmak altın ve gümüş şeklinde görülmesi iki şekilde yorumlanır. Altın olarak taktığını gören kimsenin evlilik yolunun açılması çok yakın zamandadır. Hayırlı işlere delalet eder. Eşlerin karşılıklı sevgisin bitmemesine ve ömür boyu sürmesine sebeptir. Gümüş olarak taktığını görmek ise evlilik yolunda ilerleyen çiftlerin yollarına sorun çıkmasına rağmen yollarından ayrılmaması gerektiğine işarettir. Sıkıntılı dönemler uzun süreli olmayacak olup daimi mutluluğu yakalayacaklardır.

Rüyada Nikah Yüzüğü Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin kalbinden geçen kimseye artık zamanının gelerek açılması gerektiğine ve bunun sonucunda hayırlı işler olacağına yorulur.

Rüyada Tek Taş Yüzük Görmek

Rüya sahibi kadının görmesi karşı taraftan beklenen evlilik teklifinin yakın olduğunu ve umduğu tekliften daha büyük şaşırtıcı olacağını ummasında hiçbir zarar yoktur. Tek taş üzerindeki parıltı ne kadar çok ve net görüntüye sahip ise bu olayların o kadar kısa sürede olacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüzük Kırılması

Rüyada yüzük kırılması pek hayra alamet değildir. Rüya sahibinin evli olması o kişinin evliliğinin dışarıdan bir kişinin olaylara müdahil olmasıyla bozulacaktır. Bekar olan kişinin eşi olacak kimseye karşı güvensizlik duymasıyla başlayan olaylar zinciri sonucu ilişkinin biteceği anlamına gelir.

yüzük

Rüyada Yüzük Çıkarmak

Kişinin kendi yaptığı hatalardan dolayı evliliğinin ya da ilişkisinin beklenmedik bir noktada çok ağır acılı bir şekilde bitip sonuçlanacağı anlamına gelir. Bireylerin yaptığı davranışlara ve söylenen sözlere dikkat etmesinde fayda vardır.

Rüyada Yüzük Çalmak

Hayatınızda olmayan ancak olmasını istediğiniz kişinin hayatına müdahil olacağınız anlamına gelir. Eşiyle olan ilişkisini bozup birleşme niyetinde olmanız o kişiyle birlikte olacağınız anlamına gelmeyecektir ve o kişilerin düşmanlığını kazanmanız an meselesidir.

Rüyada Yüzük Kutusu Görmek

Rüyada yüzük kutusu görmek henüz adı belli olmayan bir ilişkide olduğunuz bunun sonucunda ise karşı tarafa beslediğiniz duyguların evlilik çatısı altına almanızı istediğiniz anlamına gelir. Bu rüyadan sonra evlilik yoluna girmeniz an meselesidir ve kaçınılmazdır.

Eski Yüzük

Rüyada Eski Yüzük Takmak

İyi bir rüya olarak tabir edilmez. Evli kişinin eşinin bilinmeyen ve ansızın gerçekleşen bir sebepten eşinin vefat haberine alacağına bekar kimsenin ise o kişiden kötü haber alacağına yorulur.

Rüya hakkındaki yorumum...