Rüyada İmza Görmek

Rüyada İmza

Rüya İmza Görmek sahibinin hedefleri doğrultusunda çalışarak iyi ve güzel işler başaracağına, kısa vakit içerisinde güzel, müjdeli haberler alınacağına, bu haberler neticesinde aile ortamında sevinç olacağına ve kutlamalar yapılarak eğlenileceğine işaret eder.

Güzel hayalleri olan ve hep yüksekleri hedefleyen, her zaman daha iyi ve daha fazlasını isteyen, hırslı ve azimli kişiye işaret eder. Rüya sahibinin içine sinmeyen işlerinin olmasına ve bunları kafasına taktığından bu işleri yoluna koymak üzere çareler aramasına delalet eder.

Rüyada İmza Atmak

Yılmadan usanmadan koyduğu hedefleri başarmak için her zaman didinen ve gerekirse tekrar tekrar denemekten yılmayan, şüpheci ve hayalci kişiliği olmayan, işlerinde kararlı kimseye işaret eder.

Rüyada İmza Almak

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi yardım alarak işlerini büyütece anlamına gelmektedir. Kişi çok kazançlı işlere el atacak, yeni başlayacağı bu işlerden büyük kazanç elde edecek anlamına gelir.

imza

Rüyada Beyaz Kağıda İmza Atmak

Rüyasında beyaz kağıda imza atan kişinin karlı ve güzel bir iş konusunda ortaklık yapmak üzere iyi bir teklif alacağı ve bu teklifi değerlendirme konusunda başarılı olacağı ve işlerin yolunda gideceğine yorumlanır.

Rüyada İmza İstemek

Zamanını iyi değerlendirerek, karlı yatırımlar yapmaya bu yatırımlardan iyi gelir elde etmeye delalet eder. Rüyayı gören kimse için güzel günler yakındır. Yaşadığı kötü günler artık son bulacak, refah içinde yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada İmza Sirküsü Görmek

Rüyada imza sirküsü gören kimsenin gelirlerinin artacağını kasasının büyüyüp gelişeceğine delalet eder. Ticarette işini en iyi şekilde yapmaya, ticaret hayatında aldığı başarılarla adından çokça söz ettirip taktir toplamaya delalet eder.

imza

Rüyada Nikah Defteri İmzalamak

Rüyada nikah defterine imza atan gelin veya damat görmek iş hayatında sıkı çalışan birisi olduğuna, işlerini gayet ciddiyet ve intizamla yürüttüğüne, çok çalışarak ardından keyifli güzel bir hayatının olacağına delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi sorumluluklarından kaçmayan, kendi işini her zaman kendi yapmaya gayret gösteren kişidir.

Rüyada Evrak İmzalamak

Kişinin gereksiz ve boş işlere dalmasına bu işlerden fayda beklerken hayal kırıklığı yaşamasına delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...