Rüyada Güvercin Beslemek

Rüyada Güvercin Beslemek

Rüyada güvercin beslemek gören kişi içinde bulunduğu durumu iyi analiz etmesi gerekmektedir. Rüyada güvercin ve onu beslemek pek iyi sayılmaz. Uzaklardan gelen müjde ve haber getiricisi olan güvercin bize bazen dualarımızın kabulü olarak gönderilmiş işaret gibidir. Rüyada güvercin beslemek en yakınlarından imtihan olacağının habercisidir. Eğer rüyada güvercin beslediğinizi gördüyseniz bu genellikle sevdiğiniz veya eşinizden ayrılacağınız aranızda problem olacağı anlamına gelir.

Rüyada güvercin beslemek bazende evden gidecek birini durdurmak anlamında gelebilir. Hangisi olduğunu anlamak için rüyada güvercin beslemek eyleminde güvercinin gelirken mi yoksa kaçarken mi vurulduğu önemlidir. Eğer rüyada, güvercin beslemek size doğru gelirken olmuşsa size ulaşacak tüm güzellikleri, müjdeleri geri çevirmiş olursunuz. Size gelecek bereket ile malı yaptığınız bir hatadan dolayı kaybedeceğiniz anlamına gelir. Fakat rüyada güvercin  beslemek eylemi güvercin kaçarken yakalamak için ise ailede oluşan bazı iç sıkıntılar yüzünden dağılma meydana gelecekken eşiniz sevgiliniz sizi terk edecekken buna mani olacaksınız bununla beraber yuvanızı bir arada tutacaksınız. Bekar iseniz yine beyaz güvercin beslemek gelirken yapılan eylem hata, yanlışlarınız olduğu için kötü kısmetiniz olacağı tam tersi durumda rüyada güvercini beslemek ise yani kaçarken iyi temiz, huyunuza uygun biri ile evleneceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Güvercin Vurmak ve Kanadını Kırmak

Rüyada Güvercin Beslemek ve Kanadını Kırmak

Rüya sahibi içi dışı bir olan hile, hurdası bulunmayan biridir. Ancak Rüyada, güvercin beslemek ve kanadını kırmak gören kişi cesaretinden dolayı yanlışa düşecek, yaptığı işi kötüye kullanacak. Rüyada, güvercin beslemek ve kanadını kırmak pek hayırlı değildir rüya sahibine ulaşacak hayır ve bereketi kesmiştir, engellemiştir. Ona gelecek yardımların süresini uzatmış ise kendisi hakkında yardım edebilecek kişilerin yardımlarını geri çevirmiş olacaktır.

Rüyada Güvercin Vurmak ve Öldürmek

Rüyada Güvercin Beslemek ve Öldürmek

Rüyada olumsuzluklar yaşanacağının ve bunların uzun süreceğinin alametleridir. Yapılacak işlerde dikkatli olunması gerekmektedir. Rüyada, güvercin beslemek ve öldürmek rüya sahibine bazende mal mülk ve dünya başarısı olarak müjdelenir. Rüyada, güvercin beslemek ve öldürmek gören kısmeti için çok çalıştığını ve çok zorluklar aşarak başarılı olacağının habercisidir.  Yaşadığı sorunlar zaman içinde yavaş yavaş sona erecektir.

1 Yorum

Rüya hakkındaki yorumum...