Rüyada Gül Kokusu Duymak

Rüyada Gül Kokusu Duymak

Rüyada gül kokusu duymak haberci rüyalardandır. Rüyada gül kokusu duymak bir şeylerin olacağını göstermektedir. Bu genellikle kişinin ne muradı varsa yerine gelecek diye tabir edilen rüyalar-dandır. Rüyada gül kokusu bekar olan kişiler için çok seveceği hayatını adayacağı iyi bir kısmete yorulur. Rüyada gül kokusu duymak evliler için ise bayanların alacağı en güzel haberlerden birinin müjdesidir. Hayırlı sağlıklı bir evladı olacaktır. Gül kokusu duymak erkekler içinse güç, iktidar ve servet olarak yorumlanır.

Rüyada gül kokusu duymak kişinin duyduğu gül kokusu kuvvetine göre gerçekleşeceği zaman belli olur. Yani rüyada gül kokusu kuvvetli almak muradının tez zamanda olacağına rüyada gül kokusu duymak çok cılız ve zayıf ise gelecek haber o kadar uzun süre sonra olacaktır. Fakat korkmaması gerekmektedir gül kokusu zayıf ise bu kişiye gelecek güzel günlerin olduğunu belirtmek için müjdedir. Rüyada, gül kokusu duymak gören kişi bulunduğu durum sıkıntılı ise güzel günlerin geleceğini düşünüp sabretmelidir.

Rüyada Gül Kokusu Almak ve Bayılmak

Rüyada Gül Kokusu Duymak ve Bayılmak

Rüyada görülen bayılmak pek hayırlı değidir. Özellikle gülün kokusunu duymak ve bayılmak işleri tersine çevirir. Bayılan kişi aldığı gül kokusuna ulaşamayacak demektir. Yani rüyada gülün kokusu duymak ta gelen güzel müjdeler gerçekleşmeyecek demektir. Gelen güzel haberlerin ağırlığını kaldıracak manevi gücü bulunmadığı için ikram edilen güzellikler geri alınacaktır. Bu yüzden bayılmak gören kişi yaşantısına dikkat etmeli özellikle kalp kırdığı, ah aldığı biri varsa gönlünü almalıdır. Çünkü rüyada gülün kokusu duymak ve bayılmak güzel haberlere işaretken arada ki engeller muradının gerçekleşmesine izin vermez.

Rüyada Gül Kokusu Almak ve Gülü Koparmak

Rüyada Gül Kokusu Duymak ve Gülü Koparmak

Rüyada görülen alametler bize müjdesi verilen muratların gerçekleştiğinin habercisidir. Rüyada gülü koparmak insana neşe, huzur ve mutluluk geleceğinin habercidir. Rüya sahibi içindeki keder ve üzüntüden kurtulacak ve hayatta en çok istediği muradına erecektir. Rüyada, gül kokusu duymak ve gülü koparmak gelecek iyi haberlerin ve yaşanılacak mutlulukların habercisi olacaktır. Bekarlar için önce nişan ve sonrasında ise hemen hayırlı bir düğün olacaktır. Evliler için ise gülün kokusunu duymak ve gül koparmak yakın zamanda iş veya anlaşma yapılacak ve tez elden gelir sağlanmaya başlanacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...