Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül

Rüyada Gül Görmek rüya sahibinin aradığı aşkı bulacağının işaretidir. Sevenlerin kavuşması anlamına gelirken, aynı zamanda manevi yönünün beklenenden daha fazla güçleneceğine de delalet eder. Ancak aradığı aşkı bulmak için önüne engellerin çıkacağına da işaret eder. Fakat bu engelleri aşacak gücü temsil eder gül. Önüne çıkan engellerin ardından aradığı bulacaktır.

Rüyada Gülen Bebek Görmek

Rüyasında bebek gören kişi için işlerinin bozulacağına, aşk hayatında da birtakım sorunlar yaşayacağına delalettir. Gülen bebek kıtlık anlamına da gelmektedir, rüyayı gören kişinin evinde, işinde maddi sıkıntılar çekeceğine yaptığı işlerin bereketsiz olacağının göstergesidir. Bunun yanına kişi hayatında daha çok maneviyata önem vermeli, insanlara yardım etmelidir. Bu düş sahibinin iç sıkıntılarının ancak maddiyattan uzaklaşarak sona ereceğine delalet eder.

Gülen Bebek Görmek

Rüyada Gülümsemek

Bu rüyayı gören insanın sıkıntılarının sona ereceğine, kısmeti bağlananlar için yakın zamanda kısmetinin açılacağına işaret eder bunun yanında rüyayı gören kişinin çocuğu evlilik konusunda sıkıntılar çekiyor ise bu maddi manevi sıkıntıların sona ereceğinin işaretidir. Kişi iç sıkıntılarından kurtulacak, istediği mutlu hayatı yaşayacak olduğunun bir işaretidir.

Rüyada Birinin Güldüğünü Görmek

Bunu rüyasında görenin yakın çevresinden, yaşadığı hayatın veya uğraştığı işin, hoş görülmediğinin işaretidir. Kişi bu rüyayı gördüyse kendisi de yaşantısından çok memnun değildir. Uzun zamandır yapmak istediği değişiklikleri yapması gerektiğine veya yarım bıraktığı işleri tamamlamasının onun hayrına olacağı anlamına gelir. Eğer gülen kişi rüya sahibinin sevdiği insan ise bu onu kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Gül Hediye Almak

Kırmızı gülü düşünde görmeyi aşk hayatında olumlu şeylerin rüyacıyı beklediği anlamına yorumlanması gerekir. Eğer gülü hediye eden rüya sahibinin sevdiği insan ise onunla evlenip mutlu bir hayat süreceğine ancak gülü veren kişinin sevmediği bir insansa aşk hayatında karşısına çıkacak her insana güvenmemesinin onun hayrına olacağı şeklinde yorumlanır.

Kırmızı Gül Hediye Almak

Rüyada Gül Dalı Görmek

Bolluk ve bereket anlamına gelir, çocuklarının hayırlı evlat olacağına ve ailesini gururlandırılacağına ya yorumlanır. Gördüğü gül dalı çiçek açmışsa verdiği emeklerin karşılığını almasına az kaldığına delalet eder fakat gül dalı kuru bir haldeyse aklındaki iyi niyetleri gerçekleştirmek için çabalaması gerektiğini gösterir. Çocuk sahibi olmakta kararsızlık yaşayan çiftlerin doğacak çocuklarının çok hayırlı bir çocuk olacağına delalet eder.

Rüyada Gül Bahçesi

Bahçe bolluk ve maddi olarak güzel olayların habercisi olsa da gül bahçesi görmek kişinin hayatında çok fazla kararsızlık yaşadığının göstergesidir. Kendisiyle yüzleşmeli, onun için neyin doğru olacağını iyi düşünüp, kendisine güvenirse daha huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada Gül Kokusu

İnsanlarla yaşadığı küslükleri bitirmesi gerektiğinin ve böylece hem insanların gözünde daha iyi bir insan olarak gözükmesinin yanı sıra hem kendisi hem de küs olduğu insan açısından daha mutlu ve huzurlu bir hayat fırsatı sunduğu için hayatının güzel olacağının bir habercisidir.

Rüya hakkındaki yorumum...