Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek

Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek

Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek, rüyayı gören kimse için çalışkanlık ve bereket anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bütün hayatı boyunca çalıştığına ve karşılığını aldığına delalet edilir. Rüyada dev kaplumbağa görmek rüya sahibinin yakın zamanda biriktirdiği para ile arzu ettiği bir malı elde edeceğine tabirdir. Aynı zamanda rüyada dev kaplumbağa görmek rüya sahibinin ailesi ile zaman geçirmeye ihtiyaç duyduğuna yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada dev kaplumbağa görmek rüyayı gören kimse için iş hayatında başka bir alanda yapacağı girişim anlamına gelir. Rüya sahibinin bu alanda çok başarılı olacağına yorulur.Rüyada dev kaplumbağa görmek bu başarının kişiye birçok kazanç kapısı açacağına işarettir.Rüyada dev kaplumbağa görmek ayrıca kişinin kalbinin temizliğine delalet eder.Rüyada dev kaplumbağa görmek kişinin kendi evine çıkacağına işaret eder.Rüyada dev kaplumbağa görmek aynı zamanda taşınan bir yüke işaret eder.Rüya sahibi için sırtlanacak bir sorumluluk anlamına gelir.Rüyada dev kaplumbağa görmek yavaş ilerlenecek fakat başarı getirecek bir yola da işaret eder.Rüyada dev kaplumbağa görmek kişi sabrederse erişeceği mutluluğun büyüklüğüne de işaret eder.

Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek ve Sevmek 

Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek ve Sevmek

Rüyayı gören kimse için rüyada dev kaplumbağa görmek ve sevmek rüya sahibinin evine yakın zamanda gelecek olan bereketli bir misafire delalet edilir. Rüya sahibinin bu misafirden sonra evinden bereketin ve bolluğun eksik olmayacağına işarettir. Rüyada dev kaplumbağa görmek ve sevmek kişinin evli olması durumunda eşinin yapacağı büyük bir sürprize delalettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada dev kaplumbağa görmek ve sevmek kişinin tutumlu olması gerektiğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada dev kaplumbağa görmek ve sevmek bolluğa ve bereketli bir döneme tabir etmektedir.

Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek ve Beslemek

Rüyada Dev Kaplumbağa Görmek ve Beslemek

Rüyayı gören kimse için rüyada dev kaplumbağa görmek ve beslemek kişinin çok yakında aşık olacağı anlamına gelir. Rüyada dev kaplumbağa görmek ve beslemek rüya sahibi kadın ise evliliğe delalet eder.Rüyada dev kaplumbağa görmek ve beslemek kişinin yaptığı bir iyiliğin karşılığını almasına işaret eder.Farklı bir tabire göre rüyada dev kaplumbağa görmek ve beslemek kişinin ailesinin vereceği müjdeli bir habere işarettir. Rüyada dev kaplumbağa görmek ve beslemek güzel bir seyahate işarettir. Genel anlamda rüyada dev kaplumbağa görmek ve beslemek büyük bir aşka ve alınacak müjdeye delalettir.

Rüyada Evde Dev Kaplumbağa Görmek 

Rüyada Evde Dev Kaplumbağa Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada evde dev kaplumbağa görmek kişinin uzun zamandır istediği feraha ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin erkek olması durumunda ise rüyada evde dev kaplumbağa görmek kişinin annesi ile yapacağı duygusal bir konuşmaya delalet edilir. Rüyada evde dev kaplumbağa görmek rüya sahibinin kadın olması durumunda ise evlilik teklifi alacağına yorulur. Rüyada evde dev kaplumbağa görmek farklı bir tabire göre rüya sahibinin kaybettiği bir yakınını çok fazla düşündüğü ve özlediği anlamına gelir. Rüyada evde dev kaplumbağa görmek rüya sahibi evli ise beklemediği bir anda gebe kalacağına yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada evde dev kaplumbağa görmek rüya sahibinin yeni bir ev alacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu evden sonra ise bekarsa evleneceğine yorulur. Genel anlamda rüyada evde dev kaplumbağa görmek feraha ve açılan kısmete işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...