Rüyada Büyük Kaplumbağa Görmek

Rüyada Büyük Kaplumbağa Görmek

Rüyada Büyük Kaplumbağa Görmek, rüyayı gören kimse için egoist biri olmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin dikkat çekmek ve beğenilmek arzusunda olduğuna delalet edilir. Karşısına çıkan fırsatları küçük görmesinden dolayı kaçıracağına işarettir.

Farklı bir tabire göre  rüyada büyük kaplumbağa görmek, rüyayı gören kimse için bulunduğu duruma şükretmeme anlamına gelir. Rüya sahibinin bu tutumundan vazgeçmediği sürece şansının yaver gitmeyeceğine yorulur. Aile içinde de sorunlara yol açacak bu durum ailesi ve yakınları tarafından kınanmasına yol açacak sorunlara işarettir. Genel anlamı ile rüyada büyük kaplumbağa görmek, rüya sahibi için uyarı anlamı taşıyan bir rüyaya tabirdir.

Rüyada Ölü Büyük Kaplumbağa GörmekRüyada Denizde Büyük Kaplumbağa Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada denizde büyük kaplumbağa görmek, kişinin yakın zaman içerisinde partneri ile romantik bir tatile çıkacağına delalet edilir. Rüya sahibinin uzun zamandır çıkmayı istediği bu tatil ile ilişkilerinin canlanacağına işarettir. Rüyada denizde büyük kaplumbağa görmek, kişinin kadın olması durumunda ilişkisinde kıskançlıkla ilgili problemler yaşayacağına delalettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada denizde büyük kaplumbağa görmek kişinin geçmişte yaşadığı sorunlardan kaçtığına işarettir. Rüya sahibinin sorunları çözmek yerine üstünü kapatıp geçmesi gelecekte bu sorunlarla tekrar yüzleşmek zorunda kalacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada denizde büyük kaplumbağa görmek, hareketli bir sosyal hayata işarettir. Genel anlamı ile rüyada denizde büyük kaplumbağa görmek, kişiye güzel ve olumlu şeyler alamet etmektedir.

Rüyada Karada Büyük Kaplumbağa GörmekRüyada Karada Büyük Kaplumbağa Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada karada büyük kaplumbağa görmek, büyük bir iş için girişimde bulunmak anlamına gelir. Rüya sahibinin yeni yapacağı atılımlar sayesinde işlerinin büyüyeceğine, kâr elde edeceğine işarettir. Rüya sahibinin rüyada karada büyük kaplumbağa görmek aynı zamanda bir ev alma niyetinde olduğu anlamına gelir. Kişinin ev alma sürecinde ufak tefek sıkıntılarla karşılaşacağına ama hallolacağına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada karada büyük kaplumbağa görmek rüya sahibinin şehir dışından bir akrabasının ziyarete geleceğine işarettir. Rüya sahibi için ailesiyle geçireceği günlere delalet edilir. Rüyada karada büyük kaplumbağa görmek genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibi için hayırlı ve olumlu şeylere delalettir.

Rüyada Ölü Büyük Kaplumbağa GörmekRüyada Ölü Büyük Kaplumbağa Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada ölü büyük kaplumbağa görmek, yapacağı hatalar sonucunda yaşayacağı büyük sıkıntılara delalet eder. Rüya sahibinin düşünmeden atacağı adımların başına dertler açacağına alamet edilir. Rüyada ölü büyük kaplumbağa görmek rüya sahibinin bekar olması durumunda bir arkadaşı ile yanlış anlaşılma sonucu arasının bozulmasına yorulur. Rüyada ölü büyük kaplumbağa görmek farklı bir tabire göre ise hastalık anlamına gelir. Rüya sahibinin hastalık döneminde yalnız kalacağı ve hastalığının daha da ilerleyeceğine işarettir. Rüyada ölü büyük kaplumbağa görmek genel olarak olumsuz şeyler delalet eder. Rüyada ölü büyük kaplumbağa görmek, iş hayatında bireyin hatalar yapacağına ve işlerini son güne bırakacağına işaret eder. Birey bu durum yüzünden başının derde gireceğini fakat amirlerinin bireyin geçmişinde olan başarılarını bildiği için bu durumu göz ardı edeceğini belirtir. Rüyada ölü büyük kaplumbağa görmek, ayrıca vicdani olarak hatalarını çektiği anlamına gelir.

Rüya hakkındaki yorumum...