Rüyada Benzin Görmek

Rüyada Benzin

Rüyada Benzin Görmek eğlence düşkünlüğü, tembel, yatmaktan zevk alan, işlerde başarılı olup olmaması umurunda olmayan, miskin, uyuşuk ve üşengeç insanlarla tabir edilir. Hayatınızda her zaman böyle olduğunuz için hep fırsatları kaçırmaya devam edeceksiniz. Fakat bunu kafanıza takmamanız ise bir sorun olduğunun farkına varmalısınız. Hazırdan yemeye alışık olduğunuzdan şu sıralar hazır yiyecek insan bulamayacak duruma düşeceksiniz. Sonradan düşeceğiniz durum için üzülmemelisiniz. Bu duruma kendinizi siz getirdiniz.

Rüyada Benzin Döküldüğü Görmek

Kendi hayallerinizi kendinizin yıktığına rivayet edilir. Maddi zararlara uğrayacak ve bunu kendinizin sebep olduğuna asla inanmayacaksınız. Kişiliğini böylece değiştirmeye çalışmayacaksınız. Para kayıplarını eğlence düşkünlüğünüzün sebep olduğunu anlamalısınız. Üşengeç tavırlarınızdan dolayı asla bir işte başarılı olamıyorsunuz. Mutluluk sizin elinizde olsa bile bunu başarmakta güçlük çekiyorsunuz.

Benzin Deposu

Rüyada Benzin Deposu Görmek

Eskiden çalışıp biriktirdiğiniz paranızın elinden kayıp gideceğine şahit olacaksınız demektir. Hayatınızda olacak kayıplar sizin suçunuz olduğuna rivayet edilir. Birikimlerini boş harcamalarla kaybedip daha sonrada elde kalan sıfır ile hayatınıza devam edemeyeceksiniz. Ancak yatmaktan zevk aldığınız için kalkıp bir işe de başlayamıyorsunuz. Kendinizi toplamalı ve kendinize güvenmelisiniz. Dikkatli olmanızda fayda vardır.

Rüyada Benzin Aldığını Görmek

Kendi durumunuzdan dolayı yaptığınız para kayıplarının işaretçisidir. Para kayıplarınla alakalı fatura veya kredi kartı borçlarınızı ödeyemeyecek duruma düşeceksiniz. Önceden sizi bu uyuşukluğunuz ile uyaran arkadaşınızdan yardım isteyeceksiniz. Dostunuz sizin yardımınıza koşacaktır. Borç alacak daha sonrada bu borçtan dolayı dostunuzla ters düşeceksiniz demektir.

Benzin Almak

Rüyada Benzin Bittiğini Görmek

İlişkilerinizden veya evliliğinizden kaynaklı olan moral bozuklukları size enerji düşüklüğü olarak yansıyacaktır. Bu enerji kaybı iş hayatınızı olumsuz yönden etkileyecektir. Gelişen gerilemeler sizi daha da üzecek ama siz ilk üzgünlüğünüzden dolayı bu durumu bile görmeyecek şekilde ortalıklarda dolaşacaksınız.

Rüyada Benzin Pompası Görmek

Kişinin iş hayatında olan düşüklüğünden kaynaklı arkadaşlarından destek alacağına rivayet edilir. Alacak yardımlar ile arkadaşlarınız umutlanacak fakat sizin iş sorumsuzluğunuzdan dolayı bununda üstesinden gelemeyeceksiniz. Ancak pes etmek yerine eğer işin peşinden gidip düzeltebileceğinize inanırsanız bu işinden üstesinden geleceksiniz. Sadece enerjiyi kendinizde toparlayın.

Rüyada Benzin Tankeri Görmek

Uzun süredir içinizin artık yalanlarla dolduğunun farkındasınız demektir. Kendinizi kendi yalanlarınız ile avutarak yaşamaya çalışıyorsunuz. Ancak gerçekleri bildiğiniz halde kendinizi kandırmamalısınız. Düzene girmek için ilk adımı kendinizde var olduğuna inanın. Güç bile olsa geçmişi unutup yeni hedefler belirleyip onların peşinden koşmayı deneyin.

Rüya hakkındaki yorumum...