Rüyada Birinin Seni Öptüğünü Görmek

Rüyada Birinin Seni Öptüğünü Görmek

Rüyada birinin seni öptüğünü görmek, öpülmek sevgi göstergesidir. Rüyada görüldüğünde ise kişinin rüyadan hissettiği şeye göre anlam değişebilir. Rüyada birinin seni öptüğünü görmek, görülen kişi ailedense rüya o kişiyle olan bağların daha kuvvetleneceği anlamına gelmektedir.

Birinin seni öptüğünü görmek rüyası eğer sevdiği kişi tarafından öpüldüğünü görmek şeklindeyse aralarındaki aşkın artacağı anlamındadır. Eğer rüyada birinin seni öptüğünü görmek, rüya sahibini iğrendiriyorsa birisi tarafından rahatsız edileceği anlamına gelmektedir. Yani, aslında istemediği ve engel olamadığı bir şey yüzünden rahatsızlık çekeceği söylenebilir.

Rüyada Birinin Seni Öptüğünü Görmek İrkilmek

Eğer görülen rüya nedeniyle rahatsızlık duyuluyorsa kişinin gerçekte suçluluk duyacağı bir şey yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada birinin seni öptüğünü görmek ve irkilmek, gerçekte yaşanacak olan nahoş bir durumdan rahatsızlık duyulacağı söylenebilir. Birinin seni öptüğünü görmek kişiye huzur ve mutluluk veriyorsa gerçekte mutlu olacağı bir şey olacaktır. Rüyada birini öptüğünü görmek de bir sebepten dolayı birisine yardım edileceği anlamına gelmektedir. Tanıdık bir kişiyi öptüğünü görmek, bu kişilerle aradaki sevginin artacağı şeklindedir. Sevgi ya da aşkın pekişeceği de bu rüyanın anlamını ifade etmektedir. Rüyada aşk ve arzu bulunmuyorsa o zaman kendisini öpen kişinin rüya sahibine yardımı dokunacaktır. Rüyada birinin öpülmesi de aynı şekilde rüya sahibinin öpülen kişiye yardımı dokunacağı anlamındadır. Rüyada sevdiği kişiyi dudağından öpmek iki kişinin arasındaki sevginin artarak büyüyeceğine işaret etmektedir. Ayrıca bu rüya iki kişinin birbirine daha çok bağlanacağı anlamına gelmektedir. Ancak bu tür rüyalar bilinçaltı rüyaları olarak da ifade edilebilir.

Rüyada Birinin Seni Öptüğünü Görmek Şefkat

Öpmek ve öpülmek sevginin en güzel göstergelerindendir. Ancak bu sevgi bazen şehvetli bazen gayet saf duyguları içermektedir. Rüyada birinin seni öptüğünü görmek, şehvetli ve ihtiraslı ise o zaman özlenen kişiye yakın zamanda kavuşulacağı anlamındadır. Birinin seni öptüğünü görmek, bazen bir kişiden haber alınacağı anlamına gelmektedir. Ölen bir akrabanın seni öptüğünü görmek ise bu durumda bir uyarı mahiyeti taşımaktadır. Bir diğer anlamda ise rüya, ölen kişilerin sizden dua beklediği anlamında da olabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...