Rüyada Beyaz Gül Almak

Rüyada Beyaz Gül Almak

Rüyada Beyaz Gül Almak Saflık, masumluk anlamlarına gelen beyaz gülü eğer düş sahibi kendisine alıyor ise saf, güzel bir insan olduğuna işaret eder. Rüyada beyaz gül almak insanlar tarafından saf ve güzelliği hayranlık duyulan düş sahibinin arkasından koşan insanların olacağına yorulur. İnsanların düş sahibi ile birlikte olmak için her şeyi deneyeceklerine işaret eder. Ancak rüya sahibinin bu insanlar arasından en doğrusunu seçeceğine ve seçtiği insan ile mutlu bir ömür geçireceğine işarettir. Eğer düşü gören kişi bu gülü başkasına alıyor ise aldığı kişi ile arasında masum ve saf bir ilişki yaşanacağına delalettir.

Rüyada beyaz gül almak, bu ilişkide gerçek aşkı tadacağına ve işler yolunda gider ise bu insan ile hayatını birleştireceğine delalet eder. Tıpkı eski insanların yaşadığı gibi saf ve temiz duygular ile yaşanacak olan bu ilişkinin sosyal çevredeki diğer insanlar tarafından özenilip, gıpta ile bakılacağına da işaret eder. İnsanların özenle izledikleri bu ilişkiyi yaşayabilmek için bir ömür arayış içerisinde oldukları düşünüldüğünde dışarıdan gelecek nazarın da fazla olacağı yorumuna varılabilir.

Beyaz Gül Yakmak

Rüyada Beyaz Gül Yakmak

Rüyada beyaz gül almak ile birlikte beyaz gülü yakmak düşünü gören kişinin artık saf ve temiz duygularının kalmadığına işarettir. Hayatın ve diğer insanların düş sahibini yıpratıp içindeki kötü insanı ortaya çıkardıklarına delalet edebilir. Bunun yanı sıra düşü gören kişinin artık olgunlaştığı, çocuksu duygulardan arındığı yorumu da getirilebilir. Bu durumu tetikleyecek şey sevilen ve hiç beklenmeyen bir insandan yenecek kazık olabileceği gibi, sevilen bir insanın vefatı da olabilir. Artık sorumlulukları olacak olan rüya sahibini zor bir yaşamın beklediği yorumu getirilebilir. Ancak olgulaşan düş sahibinin bu zor yaşamda sapasağlam duracağına, insanların onu üzmesine veya zarar vermesine engel olacağına da delalet eder. Kendi ayakları üzerinde duracak olan düş sahibinin sabretmesi gerektiğine de rivayet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...