Rüyada Üzerine Yağmur Yağması

Rüyada Üzerine Yağmur Yağması

Rüyada Üzerine Yağmur Yağması, rüyayı gören kimse için iyi günlerin bittiği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada üzerine yağmur yağması, rüya sahibinin şanssız bir döneme gireceğine tabirdir.Kişi artık problemlerin kaynağının kendisi olmadığının dış etkenlerden kaynaklandığının da farkına varacağına işarettir. Farklı bir tabire göre rüyada üzerine yağmur yağması, rüyayı gören kimse için takdir anlamına gelir. Rüya sahibinin takdir görecek bir şey yapacağı şeklinde yorulur. Genel anlamı ile rüyada üzerine yağmur yağması, rüya sahibi için şanssızlık anlamına tabirdir. Rüya sahibi iş yerinde oluşacak şansızlıklar yüzünden, maddi kazanç sağlamakta zorlanacaktır.

Rüyada Gündüz Üzerine Yağmur Yağması

Rüyada Gündüz Üzerine Yağmur Yağması

Rüyayı gören kimse için rüyada gündüz üzerine yağmur yağması, kişinin yakın çevresinden destek alamayacağına delalet edilir. Rüya sahibinin tam ihtiyacı olduğunda çevresinden kimsenin yardım eli uzatmayacağına işarettir. Rüyada gündüz üzerine yağmur yağması, kişinin bekar olması durumunda ise bir düğüne gideceğine delalettir. Rüya sahibinin gideceği bu düğünde yeni dostluklar edineceği çevresinin genişleyeceğine işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada gündüz üzerine yağmur yağması, kişinin bir arkadaşıyla arasının bozulacağına işarettir. Uzun yıllar sürecek olan bu küslük kişinin hayrına olacağına yorulur. Aynı zamanda gündüz üzerine yağmur yağması, kişi için kötü bir döneme işarettir. Genel anlamı ile rüyada gündüz üzerine yağmur yağması, kişiye yalnız geçireceği sıkıntılı günler tabir etmektedir.

Rüyada Gece Üzerine Yağmur Yağması

Rüyada Gece Üzerine Yağmur Yağması

Rüyayı gören kimse için rüyada gece üzerine yağmur yağması, zor yoldan elde edilen para anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında kolay para kazanamayacağını ve para kazanmak için çeşitli yollara başvuracağına işarettir. Rüyada gece üzerine yağmur yağması, aynı zamanda iş arkadaşlarının yada çalışanlarının ondan bir şeyler sakladığı anlamına da gelir. Kişinin gizli kapaklı iş yapan bireyleri bulacağını sonuç olarak önce o kişileri çevresi tarafından yargılatacağını en son adli makamlara götüreceğini belirtir.  Farklı bir tabire göre ise rüyada gece üzerine yağmur yağması, rüya sahibinin eşinin bir yalanının yakalayacağına işarettir. Rüya sahibi için aile hayatının artık eskisi gibi olamayacağının güven eksikliği ile sağlıksız bir yaşantı yaşayacağının işareti olarak gösterilir. Rüyada gece üzerine yağmur yağması, genel anlam bütünlüğü ile rüya sahibinin çevresinin yalan ve dolanla kaplı olduğunu ve bu insanların çok kısa süre içerisinde yüzlerinin ortaya çıkacağını belirtir. Rüyada gece üzerine yağmur yağması, bireyin sağlık anlamında kuşkuculuğundan dolayı bir takım sorunları oluştuğunu ve bu yüzden tam teşekküllü bir hastanede kontrol edilmesi gerektiğini belirtir.

Rüyada Yazın Üzerine Yağmur Yağması

Rüyada Yazın Üzerine Yağmur Yağması

Rüyayı gören kimse için rüyada yazın üzerine yağmur yağması, yalanın ortaya çıkmasına işaret edilir. Rüya sahibinin kadın olması durumunda rüyada yazın üzerine yağmur yağması, sevgilisi tarafından aldatılacağı anlamına gelir. Rüyada Başkasının yazın üzerine yağmur yağması, rüya sahibinin erkek olması durumunda ise uzaktan bir akrabası tarafından dolandırılacağı anlamı yorulur. Rüyada yazın üzerine yağmur yağması, farklı bir tabire göre ise suçsuz yere suçlanmak ve insanların gözünde suça ortak olmak anlamına gelir.Rüya sahibinin bu suçla alakası olmayacak fakat herkesin görüşü bireyin bu suçun ortağı olduğu görüşünde olacak.

Rüya hakkındaki yorumum...