Rüyada Uçak Bileti Almak

Rüyada Uçak Bileti Almak

Rüyada Uçak Bileti Almak rüyayı gören kişinin şansının uzun süre boyunca yanında olacağına alamet edilir. Rüyada uçak bileti almak rüya sahibinin kısa süre içerisinde deniz aşırı, uzak ülkelere yaptığı iş başvurularından müjdeli haber alacağına delalet eder. Rüyada uçak bileti almak rüyayı gören kişi için iş hayatında elde edeceği büyük kazançlara, büyük kariyere, saygınlığa işaret edilir. Aynı zamanda kazandığı saygınlık ile beraber çok güzel iş tekliflerinin onu beklediğine yorulmaktadır.

Farklı bir tabire göre rüyada uçak bileti almak kişinin şansının yaver gideceğine ve şans oyunları ya da bahis oyunlarından yüklü miktarda ikramiye kazanacağına alamet olarak yorulur. Aynı zamanda rüyada uçak bileti almak rüyayı gören kimse için özel hayatındaki yalnızlığı sona ereceğine ve hayatını değiştirecek biri ile tanışacağına yorulur. Genel anlamı ile rüyada uçak bileti almak rüyayı gören kimse için güzel, hayra yorulan şeylere tabir edilmektedir. Aynı zamanda kişi için her zaman şans ve uğur olarak gösterilmektedir.

Rüyada Uçak Bileti Kaybetmek

Rüyada Uçak Bileti Kaybetmek

Rüyayı gören kişi için bilet almak tabirinde gelen şansın kaybolacağına işaret edilir. Rüyada uçak bileti kaybetmek rüyayı gören kimse için elindeki fırsatları ve şansı değerlendiremeyip büyük kayıplar yaşayacağına alamet eder. Rüyada uçak bileti kaybetmek bileti almak tabirinin aksine kişinin başına gelecek aksilik ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, sürekli sorun ve problemler ile karşılaşacağına ve bu yüzden sıkıntılarla dolu dönem geçireceğine delalettir. Rüyada uçak bileti kaybetmek kişi için iş hayatında düşüşe, maddi zararlara ve saygınlık kaybına işarettir. Kişinin kendi işini yapması durumunda başına gelecek zararlar yüzünden büyük kayıpları olacağına, bu kayıplar yüzünden maddi sıkıntı içerisine gireceğine yorulur. Bu maddi sıkıntılar kişi için bir şeyler almak konusunda sıkıntılar yaratacağına, tasarrufa işaret edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...