Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada Şişman Kadın Görmek

Rüyada Şişman Kadın Görmek, rüyayı gören kişinin omuzlarında çok büyük maddi sıkıntılar olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada şişman kadın görmek, kişinin sorunlarını başkaları ile konuşamadığını ve içine attığını ifade eder. Rüyada şişman kadın görmek, rüya sahibinin taşıdığı bazı yükleri ve sorumlulukları akışına bırakmak istemesine delalet edilir. Rüya sahibinin kendisini gereksiz yere yıprattığı anlamına gelir.

Farklı bir tabire göre rüyada şişman kadın görmek, rüyayı gören kişinin önemli bir borcu görmezden geldiğini veya önemsemediğini ifade eder. Rüya sahibinin hayatındaki önemli olan bu konu ileride rüya sahibine büyük bir sorun olarak geri dönecektir. Rüya sahibinin dikkatinin çok çabuk dağıldığı anlamına gelir. Rüyada şişman kadın görmek, rüya sahibinin olaylara bakış açısını değiştirmesi gerektiğine işaret edilir. Rüyada şişman kadın görmek, kişinin hayatındaki sorunları çözebilmek için ailesinden yardım alacağını da göstermektedir. Rüyada şişman kadın görmek, rüya sahibinin hayatına ekonomik düzen getirmesi gerektiğini ve bu konularda bilgilenmesi gerektiğini belirtir.

Rüyada Şişman Kadın Görmek ve Dalga Geçmek

Rüyada Şişman Kadın Görmek ve Dalga Geçmek

Rüyayı gören kimse için rüyada şişman kadın görmek ve dalga geçmek, rüya sahibinin çalışma korkusu olduğunu ve bu yüzden maddi anlamda zor günler geçirdiğini belirtir. Rüyada şişman kadın görmek ve dalga geçmek, kişinin lüks yaşam istediğini fakat bunu çalışmadan elde etmek istediğini belirtir. Farklı bir tabire göre ise rüyada şişman kadın görmek ve dalga geçmek, kişinin aidiyet duygusu olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüyada şişman kadın görmek ve dalga geçmek, kişinin sosyal çevresinde kendisinin istediği konumda olmadığına tabir edilir. Rüyada şişman kadın görmek ve dalga geçmek, kişinin sosyal çevresinde dolduramadığı bir boşluk hissettiği anlamına gelir. Bu sebeple birey duygu birlikteliğinden daha çok maddi anlamda rahat olacağı bir birlikteliği tercih edecektir. Kişinin evlilik kararını verirken acele etmemesi gerektiğini, başta mantıklı gelen bu ilişkinin ileride çok büyük sıkıntılar çıkaracağını belirtmektedir.

Rüyada Şişman Kadın Görmek ve Yardım Etmek

Rüyada Şişman Kadın Görmek ve Yardım Etmek

Rüyayı gören kimse için rüyada şişman kadın görmek ve yardım etmek, rüya sahibinin aradığı huzuru ve uyumu bulacağı anlamına gelir. Rüyada şişman kadın görmek ve yardım etmek, aynı zamanda kişinin yeni bir ilişkiye başlamak istediğini ve doğru kişinin çok yakınında olduğunu belirtir. Farklı bir tabire göre rüyada şişman kadın görmek ve yardım etmek, rüya sahibinin bazı sorunlarla yüzleşmekten korktuğunu işaret eder. Rüyada şişman kadın görmek ve yardım etmek, rüya sahibinin gerçekçi bir tavrı olmadığını ve hayallerde yaşadığını belirtir. Kişinin içinde bulunduğu durum kendini kötü hissetmesine ve enerjisinin düşük olmasına sebep olmaktadır.

Rüyada Yaşlı Şişman Kadın Görmek

Rüyada Yaşlı Şişman Kadın Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada yaşlı şişman kadın görmek, rüya sahibinin hayatını dolu dolu yaşadığını delalet eder. Rüya sahibinin kadın olması durumunda rüyada yaşlı şişman kadın görmek, kişinin hayatında rahatsızlık veren insanları egale ettiğini ve hem eğleneceği hem de kendini geliştirdiği bir sosyal ortama sahip olduğunu belirtmektedir. Rüyada yaşlı şişman kadın görmek, rüya sahibinin erkek olması durumunda ise yaratıcı arkadaşları olduğuna tabir edilmektedir. Rüya sahibinin hayatındaki bu insanların kişiyi iyi yönde etkilediğine, geleceği ile ilgili atacağı adımları desteklediğine tabir edilmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...