Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek

Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek

Rüyada şehitlik tabutu görmek, rüya sahibinin hayırsever bir insan olduğunu göstermektedir. Komple şehitlerden oluşan bir mezar önünden geçmek, onlar için dua etmek, iyiliksever biri olunduğunu anlatmaktadır. Rüya sahibinin yapmak istediği bir işte tereddütler yaşadığı ve bu durumun getirisi ile götürüsünü hesaplayamadığı söylenebilir. Şehitlik tabutu, aynı zamanda kişi için bazı şeylerden vazgeçmeden başarıya ulaşılamayacağı mesajını vermektedir. Ruhen yıpratıcı olsa da sonunda hayırlı ve başarılı işlere imza atılacağı rüya için söylenecek bir diğer yorumdur.

Rüyada şehitlik tabutu görmek, kişinin hayatında büyük hayır duası alacağı işler yapacağına yorulmaktadır. Şehitlik tabutu, yeni evli bir çift için çocuk haberi anlamına da gelmektedir. Çocuklarını vatansever insanlar olarak yetiştirmek rüyanın bir diğer yorumu olmaktadır. Şehitlik içinde olduğunu ve mezarlardan birinden kendi adının olduğunu görmek, rüya sahibi için uyarı niteliği taşımaktadır. Sadece bu dünya için çalışmayı bırakıp uhrevi hayata hazırlık yapmak gerektiği mesajı rüya için ifade edilmektedir.

Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek

Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek Üzerinde Bayrak Sarılı Olmak

Rüya içinde bayrak sarılmış bir tabut görmek, şehit haberi geleceği anlamı taşımaktadır. Rüyada şehitlik tabutu görmek ve üzerinde bayrak sarılı olması, kişinin vatanı için büyük işler yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin bir tanıdığının şehit olacağı ya da yapılacak bir hayır işinde büyük kayıp verileceği anlaşılmaktadır. Allah rızası için yapılacak bazı işlerde kaynak sıkıntısı çekileceği rüya sahibinin bu nedenle strese gireceği belirtilecek bir başka yorumdur. Sadaka ve toplu yardım işlerinde görev alınacağı, bunun neticesinde çok fazla sevap işleneceği rüya için söylenebilir. Şehitlik tabutu üzerinde gül görmek, Allah’ın rızasını düşünerek hareket etmeye ve Allah katında iyi bir mertebeye erişmeye yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde olan biten şeylere karşı ilgili olduğu ve haksızlığa gelemediği ise bir başka yorum olarak belirtilebilir.

Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek

Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek Tabut Taşımak

Rüya sahibi bir cenazede tabut taşıdığını görüyorsa, kendini sorgulayacağı bir döneme gireceği ifade edilmektedir. Rüyada şehitlik tabutu görmek ve taşımak, kişinin son dönemde yoğun bir vicdan muhasebesi yaptığı anlamındadır. Şehitlik tabutu görmek, aynı zamanda kişinin manevi açıdan yüksek bir mertebede olduğunu işaret etmektedir. Hayırlı bir şekilde canını teslim edecek olmak, rüya sahibi için söylenebilecek bir başka yorumdur. Rüyada şehitlik görmek, orada dua etmek, kuran okumak, ölümsüz hayat için yapılan hazırlıkları ifade etmektedir. Şehit cenazesinde olduğunu görmek, çevresinde maneviyatı çok yüksek insanlar olduğunu göstermektedir. Şehit cenazesinde derin bir sessizlik olduğunu görmek, ölüme hazırlıklı olmaya yorulmaktadır.

Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek

Rüyada Şehitlik Tabutu Görmek Cenazeye Katılmak

Rüya sahibinin şehit cenazesinde bulunduğunu, cenaze namazı kıldığını görmesi, vefalı bir dost olduğunu anlatmaktadır. Rüyada şehitlik tabutu görmek, görülen tabut şekline göre de farklı anlamlar taşımaktadır. Şeffaf bir tabut görmek, şaşırtıcı ama ayan beyan ortada olan durumlarla yüzleşmek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin etrafında farklı zamanlarda gerçekleşecek birden çok ölüm yaşanacağı, rüya yorumları arasında bir diğeridir. Şehitlik tabutu üzerinde yeşil örtü serili olduğunu görmek, kaybedilen bir yakının hayırlı şekilde can vermesi anlamına gelmektedir. Bu rüya son nefeste imanlı ölmeyi, sevaplarının günahlarından çok olmasını anlatmaktadır.

Rüya hakkındaki yorumum...