Rüyada Renk Görmek

Rüyada Renk

Rüyada Renk Görmek geniş anlamlı bir konudur. Görülen renge ve görüldüğü nesneye göre değişiklik arz eden bir konudur. Rüyalarda görülen genel olarak anlamlandırılmış renkler hakkında bilgiler verebiliriz. Ancak dediğimiz gibi her renk, diğer renkler ile birlikte olma bulunduğu nesneye göre farklı anlamlar içerecektir.

Rüyada Renkli Kalem Görmek

Görmüş olduğumuz renkler birbirine uyumlu ve gördüğümüzde huzur bulduğumuz renkler ise ölçülü şekilde davranmayı bilen, oturmasına kalkmasına dikkat eder dediğimiz cinsten biri olmaya delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler etrafına hoşgörü ile yaklaşır, mümkün olduğunca kalp kırmaktan korkan insanlardır.

Rüyada Renkli Çiçek Görmek

Eğer görülen renkler uyumsuz itici ise, geçimsiz huysuz bir insan olmaya delalet eder. Böyle kimseler çok kırıcı, memnun edilmesi zor insanlardır, çevreleri ile kolay kolay anlaşamazlar. Görülen beyaz renk, olumlu olmaya, temiz kalpli iyi niyetli bir insan olmaya delalet eder. Bu insanlar dost canlısı insana huzur veren arkadaşlıklar kurulabilen kişiler olurlar. Genellikle aydınlık ve güzel hoşa giden renkler hayra, koyu, karanlık herkesçe çok sevilmeyen renkler şerre mutsuzluğa yorumlanmaktadır.

Renkli Çiçek

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Görülen kırmızı hayra yorulmayan renklerdendir. Belalara ve musibetlere, yaşanacak zorluklara ve sıkıntılara delalet eder. Bayrak kırmızısı ise bu yoruma ters olarak huzur ve mutluluğa sebep olacak olaylara delalet eder.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk görmek hayırlı ve güzel olan şeylere işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin temiz kalpli iyi huylu bir insan olduğuna, temizliğe ve saf kalpli olmasına işaret eder. Rüyayı görenin ak renk görmek rüyada görülen kişinin iyi ve güzel düşünceler besleyip yaşıyor olmasına, çevresinde yaşayan insanlar için zarar gelmeyecek fikirler taşır olmasına işarettir. Hatta her zaman insanlara yardım etmeyi kendisine ilke edinen bir insan olmaya işarettir.

Rüyada Sarı Renk Görmek

Rüyada sarı renk hastalık ve hayal kırıklığı demektir. Rüyada sarı renk gören kişi yakın zamanda sağlık sorunları ile karşılaşacak demektir. Veya yapmak istediği bir iş için tüm hazırlıklarını yapıp her şeyi yoluna koymasına rağmen sonunda hüsranla karşılaşmasına, hayal kırıklığı yaşamasına delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...