Rüyada Kesik inek Başı Görmek

Rüyada Kesik inek Başı Görmek

Rüyada kesik inek başı görmek yakın zamanda işlerinin düzeleceğine alamettir. Rüyada kesik inek başı görmek kişinin içinde bazı dilekleri olduğu, gerçekleşmesini dilediği arzularının bulunduğu, bunlar için çok uğraştığı anlamına gelir. Rüyada kesik inek başı görmek kişinin murad ettiği ve hayalini kurduğu dilekleri için çok çalıştığı en sonunda gösterdiği fedakarlık karşısında amacına ulaşacağı söylenir. Rüyada kesik inek başı görmek kişinin dualarının daha çok maddi taraftan bereket kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada kesik inek başı görmek her bakımdan hayırlıdır. Görülen rüyada eğer bekar ise evleneceği kişi ile bereketli bir birlikteliği olacağı bu birliktelikte maddi sıkıntı çekmeyeceği anlamına gelir. Rüyada kesik inek başı görmek evliler için ise yapacağı işten gelir sağlayacağı, işlerinin düzgün gideceği, hedeflediği başarılara ulaşabileceği anlamına gelir. Rüya içinde kesik inek başı görmek derdi olan, duasında derdine derman arayan kişinin borçlarını ödeyebilme gücüne kavuşacağı anlamına gelir. Eğer kişinin borcu yoksa daha güzel bir hayat yaşayacağı evine bolluk, bereket gireceği ile tabir olunur. Rüyada kesik inek başı görmek kişinin sevdiklerine, ailesine sahip çıkacağı, ailesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ekonomik imkanlara kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada içinde kesik inek başı görmek aynı zamanda soyunun soylanmasına, kalabalıkla-şıp boylanmasına delalet eder. Rüyada kesik inek başı görmek kişi için çoluk çocuk ile torunlarının fazlalığına da işaret eder.

Rüyada İnek Başı Görmek ve Yemek

Rüyada Kesik İnek Başı Görmek ve Yemek

Rüya sahibinin eline bolluk, bereket geçecektir. Rüyada kesik inek başı yemek gören kişi ise maalesef  kendi ettikleri yüzünden kendi başına iş açacaktır. Rüyada kesik inek başı yemek rüyası genelde kişinin bolluk içinde yüzerken risk alıp açgözlülük edeceği böylelikle elindekileri kaybedeceğine alamettir. Rüyada kesik inek başı yemek kişiye gelen şansı iyi kullanamadığı ve bu yüzden elinde olanı da kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada İnek Başının Kanlı Olduğunu Görmek

Rüyada Kesik inek Başının Kanlı Olduğunu Görmek

Bu rüyalar ne hayırlı nede hayırsız diyebiliriz. Rüyada kesik inek başı kanlı olduğunu görmek kişinin rızkının peşinde koştuğu ancak çok çabalamadığı gibi gelen fırsatları da kaçıracağına alamettir. Rüyada kesik inek başının kanlı olduğunu görmek kişinin dilek ve arzularına çok yaklaşacağı ancak kavuşamayacağı anlamına gelir.

1 Yorum

  • Rüyada evin balkonunda kesik bir inek bası gördüm ama inek canlıyı ve bir tabak et yemegi vardı önünde yiyordu avlu icinde de kalabalık et yemegi yapıyorlardı esimin ailesi esim bana yalan söylemiş evlenmiş bir Baska kadınla kadın hamileydi üzülüyordum ama eve gideyim ev cok dagınık esim böyle görmesin diye de kosturuyordum

Rüya hakkındaki yorumum...