Rüyada Kafatası Görmek

Rüyada Kafatası

Rüyada kafatası görmek iş hayatında zorlanmadan elde edilecek olan maddi kazanca, çevresi tarafından şöhret kazanmaya ve ön plana çıkmaya işaret eder. Maddi anlamda sıkıntı veren birinden yakayı kurtarmaya, ileride merhamet sahibi olacak güzel evlada sahip olmaya da işaret etmektedir. Ayrıca ailesi ve sevdikleriyle birlikte huzurlu hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada İnsan Kafatası Görmek

Hayırlı bir evlat sahibi olmaya, özlem duyulan ve çok arzulanan geleceğe sahip olmaya, yapılan güzel işler sonucunda mutlu olmaya delalet eder. İş hayatındaki olumlu gelişmeler sonucunda maddi sıkıntılardan kurtulmaya, hatta yüksek makamlara çıkmaya işarettir. Bazı tabircilere göre ise art niyetini göstermeyen tanıdığa ve çevresindeki insanlarla iyi anlaşamamaya delalet eder.

kafatası

Rüyada Kuru Kafatası Görmek

Rüyayı gören kişinin merhamet sahibi insanla izdivaç yapacağına, iş yaşamında gelirinin yüksek olacağına ve bu sayede maddi sıkıntı yaşamayacağına işaret eder. Uzun zamandır hayali kurulan bir şeyin başarılmasına, aile ve akrabalarla hoş sohbetlere işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, iş hayatındaki sıkıntılardan dolayı, maddi sıkıntıya veya fakirliğe işaret etmektedir.

Rüyada Mezarlıkta Kafatası Görmek

Olumlu olmayan rüyalardan biridir. Rüyayı gören kişinin ailesinde veya yakınında tanıdığı birinin öleceğine, varsa bir hastalığın ilerleyeceğine, yoksa bir hastalığa maruz kalmaya işaret eder. Akrabalar arasında anlaşmazlığa, bir tanıdıkla edilecek kötü kavgaya ve anlaşmazlıklara işarettir. İş yaşamında ise işlerin kötüye gitmesinden dolayı maddi sıkıntı yaşamaya, kötü niyetli amirden gelecek kötü davranışa işaret etmektedir.

Rüyada Kafatasının Kırıldığını Görmek

Genel olarak olumlu yorumlanan rüyalardandır. Kişinin birçok isteğinin yerine geleceğine, ömrünün uzun olacağına ve sağlığının hep iyiye gideceğine işaret eder. Güzel işlerle uğraşmaya, sosyal yaşantıda ve iş çevresinde arzu edilen şöhrete ulaşılacağına delalet eder. Bazı tabirlere göre ise kişinin sevdiği insanla arasındaki problemleri hallederek, mutlu, güzel yaşantıya sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kendi Kafatasını Görmek

Kişinin çevresinde bulunan hatta kendisine sıkıntı yaratan insanlarla alakasını keseceğine, kendisine yanlış yapan birini affetmeye işaret eder. Rüyayı gören kişi erkekse tutumlu ve itikatlı bir kadınla yuva kuracağına, bu yuvanın mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kafatası Olmayan Adam Görmek

Sıkıntıları olan bir kişinin bu sıkıntılardan kurtularak rahat bir yaşantıya sahip olacağına, çevresinde savurgan bir insanı ikaz edeceğine ve edebi yerinde bir insanla yuva kurmaya delalet eder. Ayrıca güzel insanlarla dostluk kurmaya, yardıma ihtiyacı olan bir kimseye yardımda bulunmaya işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...