Rüyada İki Tane Ay Görmek

Rüyada Çarpışan İki Tane Ay Görmek

Rüyada İki Tane Ay Görmek, rüyayı gören kimse için ikilemde kaldığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin iş veya aşk hayatında seçim yapmak zorunda kalacağına delalet edilir. Rüyada iki tane ay görmek rüya sahibinin zekası sayesinde parlak bir geleceği olduğuna tabirdir. Aynı zamanda rüya sahibinin doğru seçimi yapmak için mantığı ile düşünmesi gerektiğine yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada iki tane ay görmek rüyayı gören kimse için iki büyük kısmete tabir edilir. Rüya sahibinin bu iki kısmetin yollarının ona açılması için çaba sarfetmesi gerektiğine de yorulur.Genel anlamı ile rüyada iki tane ay görmek ikilemlere ve kısmete tabir edilir.

 

Rüyada Filmde İki Tane Ay Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada filmde iki tane ay görmek rüya sahibinin hayatından sıkılmış olduğuna ve başka bir hayat hayal ettiğine tabir edilir. Rüyada filmde iki tane ay görmek rüya sahibinin değişiklik istediğine de işarettir. Rüyada filmde iki tane ay görmek kişi bekar ise daha önceden tanıdığı bir kişinin aynı zamanda rüya sahibinin geleceği ve hayat arkadaşı olacağına delalettir. Rüya sahibinin etrafına daha dikkatli bakması gerektiğine işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada filmde iki tane ay görmek kişinin elinde olan fakat kullanamadığı kaynaklara işarettir. Ayrıca bu mal varlığı veya para kaynaklarının henüz rüya sahibine değil ailesinde ait olduğu anlamına da gelir. Aynı zamanda rüyada filmde iki tane ay görmek rüya sahibinin ailesinin ona bırakacağı bu iki kaynak sayesinde rahat bir hayat yaşayacağına işarettir. Genel anlamı ile rüyada filmde iki tane ay görmek kişinin yaşadığı hayattan sıkıldığına başka bir görüşe göre de mal varlığına tabir etmektedir.

Rüyada Kızıl İki Tane Ay Görmek

Rüyada Kızıl İki Tane Ay Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada kızıl iki tane ay görmek kişinin yakın zamanda bir ihanete uğrayacağı anlamına gelir. Rüyada kızıl iki tane ay görmek rüya sahibinin kandırılacağına,ikiyüzlü bir kimseden duygusal anlamda zarar göreceğine delalet eder.Rüyada kızıl iki tane ay görmek gören rüya sahibinin masum bir kişiye yaptığı haksızlık anlamına da gelir.Ayrıca rüyada kızıl iki tane ay görmek kişinin bu masum kimseyi hor gördüğüne yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada kızıl iki tane ay görmek kişinin sıla hasreti çektiğine işarettir. Rüyada kızıl iki tane ay görmek gören rüya sahibinin ailesinden ayrı olduğuna ve bu dönemin yakında hayırlı bir haberle son bulacağına işarettir. Genel anlamda rüyada kızıl iki tane ay görmek masuma yapılan haksızlığa,ikiyüzlü kimselere ve özleme delalettir.

Rüyada Çarpışan İki Tane Ay Görmek

Rüyada Çarpışan İki Tane Ay Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada çarpışan iki tane ay görmek şiddetli bir tartışmaya işaret eder. Rüyada çarpışan iki tane ay görmek rüya sahibinin erkek olması durumunda uzun süreli bir ortaklığın kavga ile biteceğine delalet edilir. Rüyada çarpışan iki tane ay görmek rüya sahibinin kadın olması durumunda ise ailesinin istemediği bir birliktelik yaşayacağına yorulur. Rüyada çarpışan iki tane ay görmek farklı bir tabire göre rüya sahibinin kaos dolu bir dönemde olduğunu anlamına gelir. Rüyada çarpışan iki Rüyada Ölü İki Tane Yılan Görmekay görmek rüya sahibinin bu dönemde sakin ve sağduyulu kalması gerektiğine,duygusal olmaması gerektiğine işaret eder.Farklı bir tabire göre çarpışan iki tane ay görmek rüya sahibinin iç dünyasının karışıklığına,doğru düşünememesine delalet eder.Rüyada çarpışan iki tane ay görmek rüya sahibinin eğer sakin kalabilirse feraha çıkacağına yorulur.Genel anlamda rüyada çarpışan iki tane ay görmek karışıklığa,huzursuzluğa ve kaosa işaret eder.

 

Rüya hakkındaki yorumum...