Rüyada Eşek Kafası Görmek

Rüyada Eşek Kafası Görmek

Rüyada Eşek Kafası Görmek genel olarak art niyetli insanlara kötü ve fena düşüncelere sahip olmaya karakter olarak gelişmemiş olmaya dalalet eder. Rüyada eşek kafası görmek zorda bulunacağınız sıkıntılı günlerin kolay kolay bitmeyeceğine bu zor günlerin bitmesine biraz zaman olduğunu göstermektedir. Fakat bu sıkıntılı günlerin sona ereceği günlere kavuşacağınızı da ifade etmektedir.

Rüyada eşek kafası görmek baht açıklığına yüksek mevkie ermeye alamettir. Kendinize bir ait eşeğin kafasını görmek ardından binmek ise hayır ve iyilik kapılarını açılmasına çevrenizde bulunan muhtaçlara yardım edeceğinize ya da etmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada eşek kafası kesmek öldürmek ise işlerinizin bozulmasına büyümek için atacağınız adımların neticesinde daha da geriye düşmeye dalalettir. Başınıza açılan belaların daha büyük sorunları yol açmaması için alacağınız önemleri vurgulayan rüyanızın size uyarıcı mesaj verdiği aşikârdır. Dişi eşek kafası görmek bekâr kimse için evlenmeye evli kimse için soyunun devamına alamet eder. Rüyada eşek kafasını kesin yemek cahil diye bildiğiniz kişiden göreceğiniz yardım ile utanacağınıza ve o kişiye karşı minnet duyacağınıza işarettir.

Rüyada Eşek Kafası Kesmek

Rüyada Eşek Kafası Kesmek

Rüyada eşek kafası kesmek rüyada gözünüzün önüne kan geliyorsa hayırsız diye nitelendirdiğiniz sevmediğiniz hadiseniz aslında yararınıza olduğunu fark edeceğinizi vurgular. Anıran eşeği kestiğinizi görmek ise hayatında önemli yeri olmayan kişiden yiyeceğinizi azarı ifade eder. Şayet bindiğiniz eşek sizi üstünden attığını ve bu surumdan dolayı sinirlenip eşeğin kafasını kesmeniz acele karar verip çıkacağınız yolda pek de hayırlı hadiselerin sizi karşılamayacağı aşikârdır. Rüyada eşek kafası kesmek eşek kafası görmek yaşantınızda daha dikkatli olmanız konusunda size uyarıcı mesaj verir. Rüyada eşek kafası görmek dostlarınız tarafından size yapılacak iyiliği yardımı simgelemektedir. Size doğru gelen eşek kafası daha çok mal varlığına sahip olacağınıza dalalet eder.

1 Yorum

  • Rüyamda İstanbul’da kendi evimdeyim ama bizim dogonun örf adetlerine göre İstanbul’da düğün yapılıyor dügunde benim amcam oğlunun düğünü yalnız dügün evi evimin sokağı çocuklar sabahın altısında süslenmiş kıyafetlerini giymişler oynuyorlar o arada bir eşek sırtında gelinin çeyizi eşeğin sırtındaki yükü çok ağır eşek yerinde bir türlü duramıyorum a arada iki araç sokağa yanaşiyor içindekiler iniyorlar eşeğe yardım etmek isterken eşeği yere yatırıyorlar ama kazayla eşeğin kafası gövdesinde kopuyor kopan gövdeyi eşeğe yardım eden kişiler gövdeyi alıp arabasına koyuyorlar eşeğin kafası yerde beyaz kan akıyor o arada ben ve Kızım eşege yardım edenlerin arkasında koşmaya çalışıyoruz onlar iki aracalarına binip gidiyorlar ben ve Kızım bir aracın pılakasını okuyoruz 84 5448 36 pılakalı araçtır bu kadarını hatırlıyorum yorum yaparsanız çok sevinirim

Rüya hakkındaki yorumum...