Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek

Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek

Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek, rüya sahibinin eline geçecek parayı savurması anlamına gelir. Ancak çoğu zaman rüyada büyük ayakkabı görmek, kişinin zevki sefaya düşkünlüğünden dolayı elinde avucunda olan her şeyi dağıtacağına tabir edilmektedir. Rüyada büyük ayakkabı görmek, evde görülmesi durumunda ise rüya sahibinin, kısa vadeli bir ilişkiye gireceğine işaret eder. Rüyada büyük ayakkabı görmek, sokakta görülmesi durumunda ise kişinin bireysel olarak yapacağı zararlı çıkacağı anlamına gelmektedir.

Farklı bir tabire göre rüyada büyük ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin sağlık problemleri yaşayacağına tabir edilir. Rüyada büyük ayakkabı görmek, eğer kundura ayakkabı görülür ise bu kişinin bazı kişilerle sorun yaşayacağı anlamına gelir. Topuklu ayakkabı görülmesi durumunda ise kişinin sağlık kontrollerini aksatmaması anlamına gelmektedir. Rüyada büyük ayakkabı görmek, aynı zamanda rüya sahibinin uzak ailesinden bir büyüğünün kalbini çok kıracağı anlamına gelmektedir. Rüyada büyük ayakkabı görmek, rüya sahibinin sıkıntı ve maddi kayıplarla canının çok sıkılacağını belirtir.

Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek ve Yürümek

Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek ve Yürümek

Rüyada büyük ayakkabı giymek ve yürümek, rüya sahibinin popüler olmak için çok çabaladığının göstergesidir. Rüyada büyük ayakkabı giymek ve yürümek, aynı zamanda kişinin popüler olmak uğruna her şeyi yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin popüler olmak için arkadaşları ile arasının açılacağını ve onları küçük göreceği anlamına gelir. Farklı bir tabire göre rüyada büyük ayakkabı giymek ve yürümek, rüya sahibi için aşırı kilo kaybını sembolize eder. Rüya sahibinin arnavut kaldırımında yürüdüğünü görürse kişinin idealleri için çok zahmet çekeceğini işaret eder. Rüyada büyük ayakkabı giymek ve yürümek, rüyayı gören kişinin kadın olması durumunda ise popüler olma ideallerinin psikolojisinin bozacağını sembolize eder. Rüyada büyük ayakkabı giymek ve yürümek rüyayı gören kişinin erkek olması durumunda ise başarının hala çok uzakta olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek ve Düşmek

Rüyada Büyük Ayakkabı Giymek ve Düşmek

Rüyada büyük ayakkabı giymek ve düşmek, rüya sahibinin küçük çaplı kriz geçirdiği anlamına gelmektedir. Hamile bir kadın görür ise erken doğuma gireceğini fakat sağlıklı bir erkek evlat olacağını belirtir. Rüyada büyük ayakkabı giymek ve düşmek, farklı bir tabire göre yürek hoplamasını delalet etmektedir. Eğer rüya sahibi sokakta düştüğünü görür ise, küçük çaplı bir trafik kazası geçireceği anlamına gelir. Rüyada büyük ayakkabı giymek ve düşmek, rüya sahibinin bu olay yüzünden biraz başı ağrısa bile sonrasında olayın tatlıya bağlanacağını delalet eder.

Rüyada Topuklu Büyük Ayakkabı Giymek

Rüyada Topuklu Büyük Ayakkabı Giymek

Rüyada topuklu büyük ayakkabı giymek, kişinin yaz tatil planlarını şimdiden oluşturacağı anlamına gelir. Rüyada topuklu büyük ayakkabı giymek, rüya sahibi için gideceği bu yerde çok güzel vakit geçireceğine adeta tazeleneceğine tabir edilir. Rüya sahibi eğer yurtiçinde bir tatil planı düşünüyorsa deniz kum üzerine, yurt dışında bir tatil düşünüyorsa kültürel bir tatil planı seçmesi gerektiğini belirtir. Rüya topuklu ayakkabısı renkli görmesi durumunda ise gidilen yerde bir organizasyon sorunu yaşayacağını fakat bireyin kıvrak zekası ile kendi organizasyonunu kendi yapacağını ve çok eğleneceğini belirtir. Farklı bir tabire göre ise rüyada topuklu büyük ayakkabı giymek, rüya sahibinin bu yazı çok güzel değerlendireceğini ve fiziksel, ruhsal anlamda dinleneceği anlamına gelmektedir.

 

Rüya hakkındaki yorumum...