Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Rüyada Yüksek Bir Yerden düşmek

Rüyada yüksek bir yerden düşmek, yaşamımızda yaşadığımız tüm ortak hayaller arasında en sık rastlanan rüyalardır. Araştırmacılar ortalama insanın hayatında diğer rüyalardan 5 kattan daha fazla ölüme düştüğünü hayal ettiğini söylüyor. Rüyada görülen yüksek düşmek bir yerden , son derece korkutucu, canlı olabilir, yere düşmeden önce dakikalarca sürer. Bu doğanın hayalleri, dibe vurmadan önce sizi uyandırma eğilimindedir. Rüyada görülen yüksek düşmek bir yerden , günlük yaşamımızda düzeltilmesi gereken yönüyle kontrolü kaybettiğini gösterir. Rüyada düşmek yüksek bir yerden , hayatınızdaki belirli durum üzerinde kontrolü kaybettiğinizi gösterir. Tanımlamakla birlikte, bağlantı kurmanın ne olabileceğini de düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Bu, ilişkilere, iş yerine, okula veya ev yaşantısına bağlı olabilir.

Rüyada düşmek yüksek bir yerden , ihmal edilen iç ile dış meseleleri ima edebilir. Rüya bağlamına bağlı olarak, analiz edilmesi gereken farklı alanlara işaret edebilir.  Rüyada yüksek bir yerden düşmek, bilimsel olarak kısaca açıklayacak olursak,hipnogogik bir sarsıntı, kişinin uykuya dalmaya hazır hale gelmesiyle ortaya çıkan istemsiz kas spazmı dır. Bu fenomen, uyanıklık ile uyku arasındaki geçiş dönemine hipogogik duruma atıfta bulunur. Hipnogogik de hipnik olarak bilinir veya uyku başlar. Bu ortalama sağlıklı kişiyi korkutabilir ama oldukça yaygın durumdur. Amerikan Uyku Akademisi’ne göre, bu rahatsızlıkların yaşanmasının birçok nedeni var. Kişi akşam stres, depresyon, anksiyete, şeker yükü veya kafein sıkıntısı çekiyorsa. Beyin uykusu sırasında hipnik de olabilir. Rüyada dengeyi kaybedip bir yüksek yerden düşmek, sorunun sizin içinizde olduğunu gösterir. Bu anda kararlı değilsiniz, hayatınızda topraklamaya ihtiyacınız var ise insanlarla, kendinizle daha emin olmak için yollar bulmalısınız. Dengeyi kaybettiğinde senin yanında kim vardı? Çevrenizdeki konum ve insanlar size nelere dikkat etmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Yüksek Bir Yerden İtilmek Düşmek

Rüyada Yüksek Bir Yerden İtilmek Düşmek

Rüyada yüksek olan bir yerden itilmek düşmek, sizi iten kişi sınırlarınıza itilmenizin sembolü olabilir.  Rüyada yüksek bir yerden itilmek düşmek, eğer kişiyi tanımıyorsanız, hayatınızda itme olabileceğinizi ya da kendinizi zorlayacağınızı öne sürülebilir. Genellikle insanı göremediğimiz zaman, kendimizin de bazı yönleri bastırırız demektir. Bu, gölge figürümüze, çıkarmak istemediğimiz maskeye bağlanabilir. Rüyada bir yüksek yerden itilmek düşmek, hayatınızda sağlam zemine ulaşmanız gerektiğini gösteriyor.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek ve Çığlık Atmak

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek ve Çığlık Atmak

Rüyada yüksek olan bir düşmek yerden ve çığlık atmak, hayatınızda bir pozisyonda olabilirsiniz. Tam kontrolde değilsiniz ve bilinçsizce yolunuzu etkiliyorsunuz. Yaşamınızda, sadece asılı olduğunuzu hissettiğiniz veya birisinin size üstün olduğunu hissettiğiniz farklı alanları keşfetmek isteyebilirsiniz.  Rüyada yüksek bir düşmek yerden ve çığlık atmak, tutunduğunu görmek, kontrol sahibi olmadığınız durumu düzeltmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı gösterir. Bu sizin ilişkiniz, arkadaşlarınız veya aileniz ile olabilir. Bu hayaller genellikle çok korkutucu ve hayatındaki problemi tanımlıyor.

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek ve Düşüş Şekli

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek ve Düşüş Şekli

Rüyada yüksek olan bir yerden düşmek ve düşüş şeklini hatırlamak hayatınızda neyin düzeltilmesi gerektiğini önerebilir. Eğer sırtına düşseydin, hayatında daha fazla desteğe ihtiyacın olduğunu ima eder. Ellerine düştüğünde, sana yakın olan insanlarla daha çok elin gerektiği anlamına gelir. Suya düştüyseniz, duygusal olarak bozulduğunuzu ve probleminizi en kısa zamanda ele almanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada yüksek bir düşmek yerden ve düşüş şekli, kayma oldukça korkutucu deneyimdir. Ölümüne kaymak, duygusal sıkıntıya yol açacak belirli bir durumda işaret ediyor.

 

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek  ve Uçurum Olması

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek  ve Uçurum Olması

Rüyada yüksek olan bir düşmek  yerden ve uçurum olması, hayatınızı kurtarmak için uçurumun kenarında hayatta kalmaya çalışmak, yavaşlama ve hayatınızı kontrol etmenizi gösteriyor. Rüyada yüksek bir yerden düşmek  ve uçurum olması, depresyon halinde olduğunuzu ve yaşamsal sevincinizi kaybettiğinizi gösterir . Rüyada yüksek olan bir yerden düşmek  ve uçurum olması, çok riskli kararlar veriyorsunuz demektir, bu yüzden sınırlarda yaşıyorsunuz. Fiziksel ve ruhsal olarak topaklanmaya ihtiyacınız var. Rüyada bir yüksek yerden düşmek baş aşağı düşmek, hayatınızın bir türünün sona ermesi anlamına gelebilir. Bazı şeylerin altına ulaşmak için ihtiyacın olabilecek bir şey. Hayatta dibe vurabileceğinizi hissediyor musunuz? Bu iş ya da ilişki ile ilgili olabilir. Dikkat etmelisiniz.

Rüya hakkındaki yorumum...