Rüyada Yılan Ve Kedi Görmek

Rüyada Yılan Ve Kedi Görmek

Rüyada Yılan Ve Kedi Görmek rüyacının birbirinden çok farklı yerlerde yaşayan bu iki hayvanı görmesinin anlamı kendi iç dünyasında yaşadığı çatışmalardan kaynaklı olabilir. Rüyada yılan ve kedi görmek rüya sahibinin iyi veya kötü insan olmak arasında gidip geldiği şeklinde yorumlanabilir. İyi insan olmak için çaba göstermesine rağmen yaşamında meydana gelen bir takım olaylar sebebi ile rüyacının kötü şeylere yönelmek zorunda kaldığına rivayet eder. Rüyacının elinde olmayan sebeplerden dolayı yalan söylediği, insanların kalbini kırdığı düşünülebilir. Rüyada yılan ve kedi görmek rüya sahibinin yaşamında yol ayrımına gireceğine, doğru ile yanlış arasında bir seçim yapmak zorunda kalacağına ancak doğruyu seçer ise ailesinden bazı insanlar ile arasının açılıp bu insanları kaybedebileceğine delalet eder. Verilecek karar ne kadar zorlu olursa olsun rüyacının seçim yapmak zorunda olduğuna işarettir. Seçimi yapmaz ise hayatında hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceği şeklinde düşünülebilir.

Rüyada Yılan ve Kedi Sevmek

Rüyayı gören kişinin etrafında iyi yada kötü olarak tabir edebilecek çok fazla insan olduğuna işarettir. Bu insanların rüyacıyı yönlendirdikleri yorumu yapılabilir. Rüya sahibinin yaşamına ne yönde devam edeceği ilişkisini sürdüreceği insanların kalitesi ile belli olacaktır. Rüyada yılan ve kedi sevmek bu insanlar arasında rüya sahibinin seçim yapmak zorunda kalacağına delalet eder. Yaptığı bu seçim doğrultusunda rüyacı ya iyi bir insan olacak ya da kötü alışkanlıklar edinip kötü işlere kalkışacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kedinin Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin doğru yatırımlar doğru kararlar sayesinde başarılı bir yaşamı olacağına işaret eder. Rüyada kedi veya kedilerin yılan öldürdüğünün görülmesi güçsüz fakir olan insanların güç sahibi olacağına delalettir. Ancak rüya sahibi geldiği konumu unutmayacak yardıma ihtiyacı olan insanların yardımına koşacak şeklinde yorum getirilir.

Ayrıca Rüyada Kedi Görmek ve Rüyada Yılan Görmek tabirlerine bakınız.

1 Yorum

  • Rüyamda işaret parmağımı yavru yılan ısırdı.sonra ben onu torna vida ile başında tutup kedinin önüne attım.kedi onu yedi. Bu olaydan sonra yaşlı bir adam vardı iyi bir insandı beraber birşeyler yaptık sonra o hastalandı ve öldü.o adam sözde benim eski sevgilimin babasıymış

Rüya hakkındaki yorumum...