Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada yıkılmış ev görmek, rüya sahibi için pek iç açıcı haberler alınmayacağı anlamını taşımaktadır. Yakınlarından ya da akrabalarından kötü haberler almak, yıkılmış ev için belirtilmektedir. Rüya sahibinin hayalini kurduğu bazı konularda hayal kırıklığı yaşayacağı da harabe ya da yıkılmış bir yer görmek için ifade edilmektedir. Rüyada görülen yıkık dökük yer, kişinin ruhsal dünyasını da yansıtabilmektedir.

Rüyada yıkılmış ev görmek, rüya sahibinin duygu durumunu ifade etmekte, ev içinde yaşadığı sorunları anlatmaktadır. Rüyada yıkılmış ev içinde olduğunu görmek, kişinin ev içinde büyük sorunlarla uğraştığını sembolize etmektedir. Yıkılmış bir yer içinden çıkmaya çalıştığını görmek, yaşadığı zorluklarla mücadele etmeye çalışmayı ifade etmektedir. Kişinin yaşadığı zorluklar karşısında mücadele ruhunu kaybetmediğini söylemek de rüya için mümkündür.

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek Fotoğrafını Çekmek

Rüya içinde bir şeyin fotoğrafını çekmek, unutulmayan anıları simgelemektedir. Rüyada yıkılmış ev görmek ve onun fotoğrafını çekmek, geçmişteki kötü anıları hatırlamaya yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin eskide yaşanan kötü bir olayı travma haline getirdiği rüya için belirtilecek bir başka yorumdur. Aile içinde yaşanan şiddet, boşanma ya da başka herhangi bir sorundan dolayı mutsuzluk yaşandığı rüya için söylenmektedir.

Rüyada yıkılmış ev görmek, rüya sahibinin bir kişinin acılarına tanık olacağı anlamındadır. Yıkılmış ev içinden bir şeyler kurtarmaya çalışmak, işle ilgili bazı sorunları çözmeye çalışmayı ifade etmektedir. Bütün bunların dışında ise görülen rüyanın anlamı, kişinin stres altında olduğu şeklinde belirtilmektedir. Kendini ağır bir yük altında eziliyor hissetmek, çıkış yolu bulmada zorlanmak gibi durumlar, rüya yorumu olarak gösterilmektedir.

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek İçinden İnsan Kurtarmak

Rüya sahibi, harabe içinden insan kurtardığını ya da kurtarıldığını görüyorsa kötü giden birtakım durumların düzeleceği söylenebilir. Rüyada yıkılmış ev görmek ve içinden insan kurtarmak, rüya sahibinin sorunlarını çözmeye başladığı anlamına gelmektedir. Yıkılmış ev, kötü bir durumla yüzleşmeye ancak bunu akılcı bir şekilde çözmeye işaret etmektedir. Rüya sahibinin her zaman bir B planı olduğu, çevresinde yaşanan olaylara karşı ilgi gösterdiği de rüyanın yorumları arasında bulunmaktadır. Rüyada yıkılmış ev içinde insan kurtardığını görmek, yardıma ihtiyacı olan bir dost bulunduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin arkadaşlıkları ve aileye çok önem verdiği rüya için belirtilen bir başka yorum olmaktadır. Yıkılmış bir bina içinde insan aramak ama bulamamak, yıkıntı altında kaybolan kişinin gerçekte sorunları olduğunu göstermektedir.

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

 

Rüyada Depremde Yıkılmış Ev Görme

Rüya içinde deprem olduğunu ve bir yerlerin yıkıldığını görmek, çevresinde boşanan birilerinin olduğuna ya da olacağına işarettir. Rüyada depremde yıkılmış ev görmek, uzun süredir yaşanan sorunların tahammül edilemez hale geldiğini anlatmaktadır. Yakın çevrede arası bozulacak birkaç kişi nedeniyle üzüntü yaşamak da rüya için belirtilebilir. Rüyada yıkılmış ev içinde insanlar olduğunu görmek, genellikle ailevi sorunları işaret etmektedir. Eğer deprem nedeniyle yıkılmış bir binada ölenler olduğu görülüyorsa bu kötü bir kaza olacağı anlamına gelmektedir. Rüya, gerçekte deprem olacağını anlatan bir malumat rüyası da olabilir. Kişinin psikolojik durumu, yaşadığı çevre, rüyaya dair hissi de bu anlamı büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle yapılan yorumların herkes için %100 tutmayabileceği düşünülmelidir.

Rüya hakkındaki yorumum...