Rüyada Yeşil Kan Görmek

Rüyada Yeşil Kan Görmek

Rüyada yeşil kan görmek gördüğü alametler açısından çok büyük anlamları vardır. Yeşil kan aktığını görmek kişinin içinde bulunduğu düzenin değişeceğinin habercisidir. Öyle ki rüyada yeşil kan görmek işleri bozuksa düzene iyiyse kötüye gidecek demektir. Rüyada görülen yeşil kan bazende olacakların habercisidir. Rüya sahibi yakınlarından veya etrafından zarara uğratılacak ve mal kaybı yaşayacaktır.

Fakat rüyada yeşil kan görmek gelecek musibetler yaşansa da arkasından hayırlara vesile olacaktır. “Her şerde bir hayır vardır.” Tecelli edecek gördüğü zarar, ziyan ne kadar çok olursa olsun rüyada yeşil kan görmek tüm bu olan olayların aslında sonu mutlu olacağına yorumlanır. Rüyada, yeşil kan görmek kişi içinde bulunduğu durumu iyi analiz etmesi gerek demektir. Başına bela, musibetler akrabalar veya tanıdıklar tarafından gelecek, çok fazla maddi sıkıntıya düşecektir. Rüyada yeşil kan görmek ile beraber durum değişecek kişiye tüm bu olumsuzluklardan sonra bir çıkış yolu verilecek başta olduğu durumdan daha iyi bir duruma düşecektir. Rüyada yeşil kan görmek kişi için hayırlı olacak ve şerlerin arkasından arzusuna kavuşacaktır. Sabır ile başa gelen sıkıntılara göğüs gelmesi ve doğru yoldan ayrılmaması gerekmektedir. Başına gelecek musibetler elbet geçecek ve fırtınadan sonra sabır etmesiyle güneş doğacaktır.

Rüyada Yeşil Kan Görmek ve Kanın Elbiseye Bulaşması

Rüyada Yeşil Kanın Elbiseye Bulaşması

Rüyada görülen kanın elbiseye bulaşması iyi bir şey değildir. Nasıl ki kanlı elbise pis sayılır, ibadet edilmezse rüyada yeşil kan görmek ve elbiseye bulaşması da malında helal olmayan kazançlar olduğu anlamına gelir. Rüyada yeşil kanın elbiseye bulaşması kişinin malında bulunan uygun olmayan kazançlardan dolayı malı ziyana uğrayacak ve çok fazla zarar edecektir. Fakat yeşil rengin rüyada olması kişinin bu haksız kazançtan haberi olmadığı ama malının kirlenmiş olduğunu gösterir.

Rüyada Yeşil Kan Görmek ve Kanın Yere Akması

Rüyada Yeşil Kanın Yere Akması

Çıkan kanın yere aktığını görmek kişinin malında ciddi sıkıntı var demektir. Rüyada yeşil kanın yere akması kişinin kazançlarında ki haram çok ciddi seviyede, yakın zamanda aktığı kan kadar mal kaybuna uğrayacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...