Rüyada Yeşil Görmek

Rüyada Yeşil

Rüyada Yeşil Görmek mutlu ve hayırlı işlerin habercisi olarak yorumlanır. Bol kazançlar, bereketler, zenginlikler, zafer ile bitecek başarılar ağız tadı gibi bir çok güzelliğin habercisidir. Şifa ve sağlığın işaretidir. İnancınız her zaman tamdır. Ağır başlı oluşunuzdan dolayı her ortamda saygı duyuluyor ve örnek alınıyorsunuz demektir.

Yaşanacak güzel haberler ile Allah’a şükretmeniz gerektiğini hiçbir zaman unutmamanız gereklidir. Ailenizde sağlık sorunları olan kişiler var ise bunların kısa sürede şifayı bulacağına emin olabilirsiniz. İşlerinizde başarılar ile yükselişlere geçeceksiniz. Bu yükselişler sizin moralinizi yükseltecek fakat siz rahata erdim diye düşünüp çalışmayı bırakmayacaksınız. Daha fazla çalışacak işinizin hakkını vereceksiniz. Mutlu günleri getirmek sizin elinizdedir. Huzur bulmak istiyorsanız onun size gelmesini beklememelisiniz. Siz huzura yürümelisiniz. Daha çok hedeflerinizi yükseltmeli her hedefinize ulaştığınızda kendinize yeni hedefler belirlemelisiniz.

Rüyada Yeşil Kazak Görmek

Kişi başkalarının bereketine veya ihtiyaç sahibi insanlara para yardımı yapacağının habercisidir. Bu size ağır sorumluluklar getirebilir. Ağır yükü kaldıramayıp huzursuzluklar meydana gelebilir. Elinizde ki birikiminizi kaybetme aşamasına gelebilirsiniz. Kefil olma konularında herkese güvenmemelisiniz. Eğer birine kefil olacaksınız ise onun davranışlarından dolayı pişman olacaksınız. Uyarı olarak dikkate almanız lazım.

Rüyada Yeşil Eşarp Görmek

Dini açıdan Allah korkusundan bu sıralar biraz uzak kaldığınıza rivayet edilir. İmanınızı yeteri kadar yerine getirmiyorsunuz demektir. Bir dua ve şükür sizin Allah’a olan teşekkürünüz sayılacaktır. Elinizdekiler daha da çoğalacaktır. Emin olabilirsiniz. Namaz kılıp yapacağınız yardımlar ile kimsesiz ihtiyaç sahibi insanları mutlu edebilirsiniz.

Rüyada Yeşil Armut Görmek

Aile bireylerinden birinin yaptığı bir günaha şahit olacaksınız demektir. O size bunun kimselere söylememeniz gerektiğini söyleyecek bu durumdan dolayı ise vicdan azabı duyacaksınız. Esasında onu doğru yola çıkartıp onu imana getirebilirsiniz. Sevaplar işleterek onun günahlarının affolunmasını sağlayabilirsiniz.

Yeşil Armut

Rüyada Yeşil Sarımsak Görmek

Ağzının tadının bozulacağına şahit olacaksınız demektir. Tam her şey iyi gidiyorken, mutluluğunuzu kıskanan bireyler meydana çıkacaklardır. Her şeyi huzursuzluğa çevirecek bundan dolayı zevk alacaklardır.

Rüyada Yeşil Yorgan Görmek

Çalışarak başarılamayan iş yoktur. Sizde bunun farkındasınız. Gelişen kötü olayların yani iş hayatınızda ki düşüşlerin sebebi sizin uyuşukluğunuzdan kaynaklandığının farkına varmalısınız. Esas hayırlı haberleri getirmek mutluluğu çağırmak size bağlıdır. Mutluluk kapınızda açmak veya açmamak size kalmış.

Yeşil Yorgan

Rüyada Yeşil Zeytin Koparmak

Uzun zamandır beklediğiniz miras olayınız artık sonuçlanacağının habercisidir. Olumlu sonuçlar gelecektir. Ayrıca küs olduğunuz arkadaşınız ile barışarak büyüklüğün sizde kalması daha doğru olacaktır. Ölümlü dünyada kimse kimseye küs kalmamalı. .

Rüyada Yeşil Buğday Görmek

Hayırlı işlere adım attığınız işaretidir. Mutlu günlerin sebebi işlediğiniz sevaplardır. Herkese bunu tavsiye ederek yaygınlaştırabilir. Sevap işlemeyi çoğullaştırarak sizin yaptığınız iyilikleri daha da artırabilirsiniz.

Rüya hakkındaki yorumum...