Rüyada Yerlerde Kan Görmek

Rüyada Yerlerde Kan Görmek

Rüyada yerlerde kan görmek, mevcut maddi refah seviyesinde zıtlık yaşanacağına işaret eder. Daha varlıklı insanların yoksullaşacağı, zaten fakir olanlarınsa zenginleşeceği şeklinde yorumlanır. Genel hatlarıyla rüyada yerlerde kan görmek, rüya sahibinin vicdanıyla yüzleşmesine yorulur. Yaptıklarının tesiriyle kendisini günahkar olarak nitelendiren kişi, rüyasında, günahlarının getirdiği sonuçlar karşısında bocalar. Rüyada bacağı kanıyorsa, riyakar insanların onun maneviyatına gölge düşüreceğine inanılır. Ona dost canlısı görünüp arkasından kötü söz söyleyen, gıybet dolu insanların rüyayı gören kişinin hayatına etki edecekleri varsayılır. Kişi hem maddi, hem de manevi olarak bir sömürü altındadır. Rüyada çok fazla kan varsa, kanları gören kişinin ailesinden bir yardım alamayacağı, alıyorsa da bunun devamının gelmeyeceği düşünülür. Zaten kan, gerçek hayatta da sıkıntı verici bir sürecin simgesidir. Benzer şekilde rüyada kan görmek de aynı tesire sahiptir.

Rüyada yerlerde kan görmek her zaman kötüye yorumlanmaz. Burundan gelen birkaç damla kan, aksiliklerin sonlanacağına delalet eder. Cerahat şeklinde kan akması sağlıklı bir hayata, huzura yönelme anlamına gelmektedir. Yaşı yeterli bir genç kız rüyasında kan görürse, güzel bir evliliğin başlangıcı şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen kanın rengi siyahsa, bu rüyayı gören kişinin hayatına değişiklik katacağı söylenir. Saygın biri olmak için önüne fırsatlar çıkacak, onları doğru değerlendirerek sonuca ulaşacaktır.

Rüyada Yerlerde Kan Görmek

Rüyada Yerlerde Kan Görmek Ağlamak

Rüyasında kişinin gözünden kan damlaları geliyorsa, bu pişmanlığın izleri daha belirgindir. Rüyada yerlerde kan görmek ve sonrasında ağlamak, kişinin pişmanlıklarını belirtir. Kan ağlayan kişinin eline bir fırsat geçmiştir, ancak o bu fırsatı layığıyla kullanamamıştır. Başka birini kanların içinde ağlarken görürse, ona düşmanlık ve haset beslediği sonucu çıkarılabilir. Ağlama sonucu birdenbire kendini kan gölünde bulan kişi, parasının bereketini göremez, vicdanıyla yüzleşir. Üstündeki kanlar, zengin bile olsa onun yaşamdan tat alamayacağını belirtir.

Rüyasında kan görüp ağlayan kişi dehşete kapılıyorsa bu iyi yorumlanmaz; zira yaşadığı panik duygusu onun musibetlerle karşılaşmasıdır. Eğer rüyada yerlerde kan görmek suretiyle sessizce ağlıyorsa, bu bir sevinç ve pişmanlık olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir geleceğe, huzura yöneleceği düşünülür. Hıçkırarak ağlıyor ve gözünden kan geliyorsa, pişmanlık yaşadığına inanılır.

Rüyada Yerlerde Kan Görmek

Rüyada Yerlerde Kan Görmek Kusmak

Rüyada kusmak, geçmişte günah işleyen kişinin kendisini kötü hissetmesi ve vicdanının sesinden rahatsız olmasına işaret eder. Kişi rüyada yerlerde kan görmek suretiyle doğrulur ve kusarsa, bu bir kefalettir. İşlediği günahları bu hareketiyle meydana çıkarmak ister. Rüyada kan tükürmek, kötü sözlerin simgesidir. Rüyasında kan tüküren insanın arkasından, duymak istemeyeceği türden olumsuz cümleler sarf edilmiştir. Şayet kan tükürdüğünde giysileri kirlendiyse, kadınlar hakkında bir görüş belirteceği düşünülür. Kendi kanını içip yine kan kusuyorsa, türlü meşakkatler sonucunda artık refah yüzü göreceğini simgeler. Kişi hatalarında ders almış, pişmanlıklar eşliğinde hayatına devam etmiştir. Eski olumsuz düşüncelerin varlığı silinmiştir.

Rüyada Yerlerde Kan Görmek

Rüyada Yerlerde Kan Görmek Temizlemek

Kişi kendi kanını değil de başka birinin kanını temizliyorsa, bu da yönetici pozisyonunda bir iş teklifi alacağına işaret eder. Rüyada yerlerde kan görmek ve onu temizlemek için uğraşan kişi, atadan kalan mirasa konacağına delalettir. Kan yerde olmayıp duvara sıçramışsa ve rüyayı gören kişi buradaki kanı temizliyorsa, düşmanlarını mağlubiyet tattıracaktır. Duvardaki kanı bastırarak silmek, bir başarı, zafer şeklinde yorumlanabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...